خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10685
۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۵

خط کشی ۵۳۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی سیستان و بلوچستان با صرفه جویی ۱۵ میلیارد ریالی

خط کشی ۵۳۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی سیستان و بلوچستان با صرفه جویی ۱۵ میلیارد ریالی
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از اجرای عملیات خط کشی ۵۳۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی سیستان وبلوچستان با صرفه جویی ۱۵ میلیارد ریالی اعتبارات در ۴ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، گفت:  این اداره کل به منظور کاهش هزینه‌ها و استفاده بهینه از اعتبارات این میزان خط کشی را به صورت امانی و با استفاده از توان اکیپ‌های فعال خود انجام داده است به طوری که در صورت اجرا شدن آن توسط پیمانکار ۴۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز بود در حالی که اکیپ‌های امانی این اداره کل با صرفه جویی ۱۵ میلیارد ریالی خط کشی محور‌های استان را تنها با اعتبار ۳۰ میلیارد ریال عملیاتی کردند.

 

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان نصب ۴ کیلومتر گاردریل، نصب ۸۸۰ عدد انواع تابلو‌های اطلاعاتی در محور‌های مواصلاتی و همچنین ۱۲۷ عدد نصب فلش سولار و تعمیر و نصب چراغ چشمک زن سولار را از دیگر اقدامات این اداره کل در ۴ ماهه سال جاری به منظور افزایش ایمنی کاربران جاده‌ای عنوان کرد.

 

کرد افزود: همچنین نیرو‌های اداره ایمنی، ترافیک و حریم راه‌های این اداره کل در این مدت اقدام به ساخت پایه‌های تابلو و چراغ چشمک زن به تعداد ۱۳۵ عدد، ساخت و بازسازی ۱۴۸ متر مربع تابلو اطلاعاتی و کیلومتر شمار نموده اند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد