خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10700
۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۲
واکنش کاربران فضای مجازی به شهادت چهار تن از رزمندگان قرارگاه قدس؛

گروهک‌های معاند با وحدت اسلامی در سیستان و بلوچستان مشکل دارند/ شیعه و سنی خون می دهند، اما از شرف و آزادگی نمی گذرند

گروهک‌های معاند با وحدت اسلامی در سیستان و بلوچستان مشکل دارند/ شیعه و  سنی خون می دهند، اما از  شرف و  آزادگی نمی گذرند
کابران توییتری سیستان و بلوچستان در واکنش به شهادت چهار تن از رزمندگان قرارگاه قدس در درگیری با اشرار در منطقه گوتیج از توابع شهرستان خاش واکنش نشان دادند و در هم آمیخته شدن خون شهیدان شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان را نشانه ای از تلاش های گروهک های معاند برای مقابله با وحدت اسلامی در این استان دانستند.

 به گزارش اس.بی پرس، چهار تن از رزمندگان قرارگاه قدس، جمعه شب گذشته در درگیری با اشرار در منطقه گوتیج از توابع شهرستان خاش به شهادت رسیدند.
اقدامی که بار دیگر نشان داد گروهک های معاند ضد انقلاب تا چه حد از ایجاد امنیت، آن هم توسط نیروهای بومی شیعه و سنی در سیستان و بلوچستان واهمه دارند.

 

بر این اساس هر چند وقت یک بار دست آویزی می جویند و می خواهند از طریق آن وحدت را در این استان ریشه دار از بین ببرند و تفرقه را جایگزین آن کنند.

 

اما زمانی که توطئه ها و نیرنگ هایشان راه به جایی نمی برد با به شهادت رساندن فرزندان این آب و خاک بار دیگر خواری و زبونی خود را ثابت می کنند.

 

آن ها گمان می کنند با شهید کردن نیروهای شیعه و سنی سیستان و بلوچستان و حافظان بومی امنیت در این استان می توانند به خواسته های خود برسند، اما خیلی زود می فهمند که اندیشه مزدورانه و جنایتکارانه شان شکست خورده است.

 

خون شیعه و سنی در این استان، بارها و بارها در هم آمیخته شده و نمونه آن را در گذشته و حادثه شهادت سردار شهید شوشتری و همراهانش به خاطر داریم که در کنار تعدادی از اهل سنت سیستان و بلوچستان به شهادت رسید.

 

حادثه گوتیج از توابع شهرستان خاش هم که در آن چهار جوان شیعه و سنی به شهادت رسیدند، نشان داد برای ایادی استکبار و دشمنان انقلاب اسلامی، مذهب تفاوتی ندارد.

 

آن ها با وحدت اسلامی در سیستان و بلوچستان مشکل دارند و همه تلاش خود را به کار می گیرند تا این وحدت را خدشه دار کنند، اما نمی دانند که اندیشه هایشان راه به جایی نمی برد.

 

زیرا برادران و خواهران تشیع و تسنن همواره پای انقلاب اسلامی ایستاده اند و در راه آن خون های زیادی را تقدیم کرده اند و توطئه های گروهک های منافق و ضد انقلاب هیچگاه نمی تواند این وحدت و اندیشه ناب اسلامی را در سیستان و بلوچستان خدشه دار کند.
 

در این راستا تعدادی از کاربران شبکه های اجتماعی در سیستان و بلوچستان نسبت به حادثه شهادت نیروهای حافظ امنیت در منطقه گوتیج خاش واکنش هایی را نشان دادند.

 


یکی از کاربران توییتر در این زمینه نوشت: یکیشون رفت المپیک برای وطن طلا گرفت، چهار نفرشون هم دیشب در سیستان و بلوچستان در درگیری با اشرار به شهادت رسیدن، چندین نفرشون هم در حال آبرسانی به مردم خوزستان هستند؛ من که کلمه ای برای توصیف این ناجیان وطن پیدا نمی کنم... #جواد_فروغی

 


کاربر دیگری هم با انتشار عکس چهار شهید قرارگاه قدس در توییتی نوشت: تو همین حین که دارین به زمین و زمان فحش میدین، بدونید چهار جوون بیگناه در منطقه گوتیج سیستان و بلوچستان به شهادت رسیدند.

 


یکی دیگر از کاربران هم هشتگ های سیستان_و_بلوچستان و شهادت_هنر_مردان_خداست را برای توییت خود انتخاب کرد و نوشت: شهادت اتفاقی نیست، جبهه! گردان! و خاکریز بهانه است...

 

 

کاربر دیگری هم با انتشار عکس این جوانان شهید حافظ امنیت نوشت: هنوز هم راه همان راهی است که امام خمینی (ره)فرمود: ما در ره اسلام از شهادت نور چشمانمان هراسی نداریم. شهادت چهار تن (یک پاسدار و سه بسیجی اهل سنت) از رزمندگان قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در درگیری با اشرار کوردل و خائن به وطن را تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

 


‏یکی دیگر از کاربران هم با انتخاب ‎هشتگ های شهدای_وحدت و ‎سیستان_و_بلوچستان برای توییت خود نوشت: در حادثه شهادت شهید شوشتری و همراهانشان خون شیعه و سنی در هم آمیخت و نشان داد گروهک های معاند ضد انقلاب با وحدت اسلامی در سیستان و بلوچستان مشکل دارند و حالا بار دیگر در منطقه گوتیج خاش،خون ۴ مدافع امنیت از نیروهای بومی شیعه و سنی در هم آمیخت.
 

 

کاربر دیگری هم سیستان و بلوچستان را سرزمین برادری و وحدت عنوان کرد و نوشت: سیستان و بلوچستان سرزمین ‎وحدت و برادریه، نمونه های زیادی داریم که شهادت ۴ تن از ‎حافظان امنیت در ‎خاش آخرین اون هاست، و دشمنان این مرز و بوم بدونند اینجا سرزمین ‎یعقوب لیث ها و ‎دادشاه هاست، اینجا ‎شیعه و ‎سنی خون میدن اما از ‎شرف و ‎آزادگی نخواهند گذشت.
 
انتهای پیام/

 

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha