خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10718
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۲۸

یک‌هزار و ۴۲ واحد متخلف در سیستان وبلوچستان پلمب شد

یک‌هزار و ۴۲ واحد متخلف در سیستان وبلوچستان پلمب شد
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در راستای اعمال محدودیت‌های کرونایی یک‌هزار و ۴۲ واحد صنفی متخلف در این استان از یکم تیر تاکنون پلمب شدند.

به گزارش اس.بی پرس، داود شهرکی اظهارداشت: در طرح نظارت بر اصناف در زمان محدودیت‌های کرونایی سیستان و بلوچستان از یکم تیرماه تاکنون ۲۷ هزار و  ۹۳۵ واحد بازرسی، یک‌هزار و ۴۲ واحد صنفی پلمب و ۶ هزار و ۹۳۶واحد اخطار دریافت کردند.


وی با بیان اینکه تحقق طرح نظارت بر اصناف در شرایط کرونایی در سیستان و بلوچستان طی روزهای اخیر ۹۰ درصد بوده است افزود: با توجه به شدت گرفتن شیوع  کرونا در استان و بنا بر ابلاغ دستورالعمل‌های ستاد استانی مدیریت ویروس کرونا طرح ویژه نظارتی در همین ارتباط و در قالب انجام گشت‌های مشترک بازرسی با حضور دستگاه‌های ذیربط از یکم تیرماه شروع شده است.


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان بیان کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سمت واحدهای صنفی مراتب را برای بررسی و رسیدگی از روش‌های تماس تلفنی با سامانه ۱۲۴ و مراجه به وب سایت www.۱۲۴.ir گزارش کنند.

 

وی ادامه داد: در راستای اجرای دستورالعمل‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، واحدهای صنفی که در شهرستان‌ها منطقه قرمز شیوع این ویروس قرار گرفته‌اند برای حفظ سلامت خود، خانواده و مردم از بازگشایی واحدهای صنفی که در گروه یک قرار ندارد ( گروه‌های ۲ و سه و چهار) خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha