خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10719
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۳

توضیحات پلیس سیستان و بلوچستان در خصوص کلیپ منتشر شده از مامور راهور

توضیحات پلیس سیستان و بلوچستان در خصوص کلیپ منتشر شده از مامور راهور
سرپرست پلیس راه سیستان و بلوچستان در خصوص کلیپ منتشر شده در مورد درگیری بین مامور پلیس راه و یک شهروند در فضای مجازی توضیح داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ مهدی خمر سرپرست پلیس راه سیستان و بلوچستان، اظهارداشت: ظهر روز گذشته کلیپی در فضای مجازی از مشاجره منجر به درگیری فیزیکی یکی از شهروندان در حین اعمال قانون در مورد تخلف از محدودیت‌های تردد طرح کاهش اشاعه ویروس کرونا با یکی از ماموران پلیس راه در مسیرهای شمالی استان منتشر شده بود.

 

وی افزود: بلافاصله پس از این اتفاق بازرسی انتظامی پلیس سیستان و بلوچستان وارد عمل شده و بررسی دقیق موضوع را در دستور کار خود قرار داد.

 

سرپرست پلیس راه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: آنچه که محرز بود فیلمبرداری مخفیانه و مغرضانه و بیانی به دور از ادب واحترام شهروند با مامور مجری قانون با قصد قبلی در جهت به حاشیه کشاندن اجرای ماموریت پلیس راه بود.

 

وی افزود: هر نوع فیلمبرداری از اجرای ماموریت پلیس و ارسال آن برای کانال‌های معاند و پخش آن در فضای مجازی به منظور تبلیغات سوء و تشویش اذهان عمومی و خدشه دار کردن خدمات پلیس عمل مجرمانه محسوب و برابر مقررات با عوامل تهیه و انتشار این نوع کلیپ‌ها برخورد قانونی خواهد شد لذا هر گونه شکایت یا انتقاد باید از مراجع قانونی پیگیری شود.

 

سرهنگ خمر بیان کرد: ماموران پلیس راه همگام با حافظان سلامت به منظور کاهش انتقال ویروس کرونا با تمام توان در خدمت جامعه و شهروندان عزیز بوده و تا پاسی از شب جهت اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروها مجاهدانه تلاش می‌کنند و چنین اقداماتی موجب دلسردی پلیس در اجرای ماموریت نخواهد شد و اگر خطای صورت گیرد طبق مقرارت و قانون رسیدگی می شود.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد