خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10721
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۴
معاون استاندار:

برنامه‌ریزی پذیرش زائران اربعین در مرزهای سیستان و بلوچستان انجام شود

برنامه‌ریزی پذیرش زائران اربعین در مرزهای سیستان و بلوچستان انجام شود
معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: برنامه‌ریزی اقدامات مورد نیاز برای پذیرش زائران اربعین در مرزها توسط ستاد استانی اربعین سیاست‌گذاری شود تا مبنای تصمیم‌گیری ستاد کشوری نیز باشد.

به گزارش اس.بی پرس، محمدهادی مرعشی شامگاه یکشنبه در نخستین نشست ستاد اربعین سیستان و بلوچستان در سال۱۴۰۰ اظهارداشت: اجتماع بزرگ اربعین یک حرکت صرفاً مردمی بوده و مشارکت آحاد مردم در این حرکت عظیم بدون استفاده از اعتبارات دولتی منجر به ایجاد وحدت و انسجامی بی‌نظیر شده است.

 

وی افزود: با توجه به تجربیات سال‌های گذشته و آشنایی و اشراف اعضا و دست‌‍اندرکاران ستاد بر مسائل و نیازمندی‌های زائران لازم است برنامه‌ریزی اقدامات مورد نیاز برای پذیرش زائران اربعین در مرزها توسط ستاد استانی اربعین سیاست‌گذاری شود.

 

معاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: موضوع آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی لازم به زائران اربعین در خصوص رعایت مسائل امنیتی در کشور عراق  مورد تاکید است.

 

وی در خصوص اعزام زائران ایرانی و یا پذیرش زوار پاکستانی اربعین در سالجاری گفت: با توجه به شیوع  ویروس کرونا تاکنون هیچ تصمیمی پیرامون این موضوع گرفته نشده اما در صورت اعلام موافقت ستاد ملی کرونا و بهبود شرایط موجود بایستی آمادگی لازم را برای پذیرایی و ساماندهی زوار پاکستانی با رعایت ضوابط و پروتکل‌های بهداشتی داشته باشیم.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد