خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10729
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۱:۰۵

پویش واکسیناسیون حداکثری «تداوم زندگی در سیستان و بلوچستان» در حال انجام است

پویش واکسیناسیون حداکثری «تداوم زندگی در سیستان و بلوچستان» در حال انجام است
نماینده تام الاختیار وزیر بهداشت در سیستان و بلوچستان گفت: واکسیناسیون حداکثری، تداوم زندگی در سیستان‌وبلوچستان از ۲۸ تیرماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز با همکاری سه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر ادامه خواهد داشت.

به گزارش اس.بی پرس، حمید سوری بیان اینکه «واکسیناسیون حداکثری، تداوم زندگی» در سیستان‌وبلوچستان از ۲۸ تیرماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز با همکاری سه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، زابل و ایرانشهر ادامه خواهد داشت گفت: این کمپین با هدف تشویق افراد واجد شرایط به تزریق واکسن و نشان دادن اهمیت این موضوع اجرا شده است.

 

دکتر حمید سوری ادامه داد: سیستان و بلوچستان پیشگام در واکسیناسیون گروه های سنی می باشد، از مردم شریف استان سیستان و بلوچستان که واجد شرایط تزریق واکسن کرونا می باشند تقاضا دارم برای واکسینه شدن خود اقدام نمایند.

 

وی ادامه داد: هیچ محدودیتی در توزیع واکسن کرونا در استان وجود ندارد و پس از اتمام واکسیناسیون گروه های سنی بالای 60، 70 و 80 سال که تاکنون نسبت به تزریق واکسن اقدام نکرده اند واکسیناسیون گروه های سنی پایین تر آغاز خواهد.

 

به گفته سوری برای دسترسی بهتر مردم فقط در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان  16 مرکز تجمیعی واکسیناسیون راه اندازی شده است.

 

وی افزود: تلقیح واکسن به منزله ایمنی کامل نمی باشد از شهروندان فهیم استان سیستان و بلوچستان تقاضا داریم همچان رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک را مدنظر قرار دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد