خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10737
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۲۶

دستگیری 4 سوداگر مرگ با 343 کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان

دستگیری 4 سوداگر مرگ با 343 کیلوگرم مواد افیونی در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: تکاوران پلیس با منهدم کردن یک باند مسلح قاچاق مواد افیونی،4 سوداگر مرگ را دستگیر و 343 کیلو مواد مخدر را در شمال استان کشف کردند.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی و انجام اقدامات تخصصی به سرنخ هایی مبنی بر قاچاق محموله مواد مخدر، از شهرستان های شمالی استان به مرکز کشور دست یافته  و موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "هیرمند" و"هامون" اطلاع دادند.

 

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های مذکور، با رصد مسیر تردد قاچاقچیان سرانجام عصر روز گذشته اعضای این باند قاچاق را که با 2 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در محور "نهبندان-زاهدان" بودند، شناسایی و آنها را به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: پس از طی مسافتی قاچاقچیان در حلقه محاصره تکاوران پلیس گرفتار و در عملیاتی غافلگیرانه خودروهای آنها توقیف شد.

 

سردار طاهری عنوان کرد: در این عملیات ضربتی با مجاهدت و جانفشانی تکاوران پلیس، 4نفر از سوداگران مرگ دستگیر و در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها مقدار 343 کیلو و 861 گرم مواد مخدر، شامل: 221 کیلو و 861 گرم تریاک و 122 کیلو گرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش با 32 فشنگ جنگی کشف شد.

 

وی با تأکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با قاچاق مواد مخدر گفت: غیور مردان نیروی انتظامی استان با هوشیاری کامل در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان سوز از هیچ گونه تلاشی فروگذار نخواهند بود.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد