خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10739
۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۳:۳۵

پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا در شهرک جهاد زاهدان راه‌اندازی شد

پایگاه سیار واکسیناسیون کرونا در شهرک جهاد زاهدان راه‌اندازی شد
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در راستای اجرای پویش واکسیناسیون حداکثری، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای مردم حاشیه شهر و روستاها که امکان دسترسی به مراکز واکسیناسیون را ندارند راه‌اندازی شد.

به گزارش اس.بی پرس، فریبرز راشدی اظهار کرد: در راستای اجرای پویش واکسیناسیون حداکثری،  یک دستگاه اتوبوس آمبولانس جهت مردم حاشیه شهر و روستاها که امکان دسترسی به مراکز واکسیناسیون را ندارند راه اندازی شد.

 

راشدی با بیان اینکه این طرح برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان راه اندازی شده است گفت: دراین طرح ۸ کارشناس فوریتهای پزشکی جهت تزریق واکسن در هرشیفت حضور دارند.

 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ادامه داد: این طرح تا پایان انجام فرآیند واکسیناسیون در استان ادامه خواهد داشت و کارشناسان فوریت های پزشکی در کنار گروه های بهداشت و درمان حضور مستمر دارند و می توانند در هر نقطه از حاشیه شهر و روستاها که اعلام شود برای رفاه حال شهروندان و افزایش سرعت تزریق واکسن حضور پیدا کنند.

 

وی از افرادی که در گروه های سنی اعلام شده برای تزریق واکسن می باشند درخواست نمود جهت انجام واکسیناسیون به مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا مراجعه نمایند.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha