خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10748
۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۴
مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان:

عملیات توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت برق شبکه دلگان آغاز شد

عملیات توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت برق شبکه دلگان آغاز شد
علیرضا پرنده مطلق گفت: با توجه به اینکه در پست ۲۳۰ کیلوولت دلگان تنها یک ترانس وجود دارد تصمیم بر آن شد در کمترین زمان طی یک سال توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت دلگان انجام شود.

 به گزارش اس.بی پرس، علیرضا پرنده مطلق، مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: عملیات توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت برق شبکه دلگان آغاز شد.

 

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در پست ۲۳۰ کیلوولت تنها یک ترانس وجود دارد تصمیم گرفته شد در کمترین زمان طی یک سال توسعه پست ۲۳۰ کیلوولت منطقه دلگان انجام شود.

 

این مقام مسئول اظهار کرد: این پروژه حدودا ۶۰ میلیارد تومان هزینه دارد و سرمایه گذاری در این زمینه سبب می شود منطقه دلگان از پایداری بیشتر برق برخوردار شود.

 

مدیرعامل برق منطقه ای سیستان و بلوچستان عنوان کرد: جابه جایی خطوط ورودی شهر نیز از برنامه هایی است که در دستور کار قرار گرفته و نقشه برداری آن آغاز می شود.

 

پرنده مطلق گفت: امید است هزینه ۱۵ میلیارد تومانی که برای احداث این ۵ کیلومتر خط مورد نیاز است از منابع داخل استانی و وزارتخانه تامین شود و در کمتر از یک سال بتوانیم این فیدر را هم جابه جا کنیم تا شرایط مردم منطقه بهتر شود.

 

انتهای پیام/

 

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha