خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10801
۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۲۷

هزار و ۸۰۰ پایگاه بسیج سیستان و بلوچستان یاریگر صنعت برق

هزار و ۸۰۰ پایگاه بسیج سیستان و بلوچستان یاریگر صنعت برق
جانشین فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به افزایش دما، کمبود تولید انرژی و لزوم مدیریت بهینه مصرف انرژی،هزار و ۸۰۰ پایگاه بسیج این استان یاریگر صنعت برق جهت مدیریت بهینه مصرف در بخش‌های مختلف شدند.

به گزارش اس.بی پرس، پرویز آبسالان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان در حاشیه رزمایش پایش و رصد مدیریت مصرف برق این استان که هم زمان با سراسر کشور برگزار شد بیان کرد: صنعت برق از جمله مراکز مهم کشور است و با توجه به این موضوع تمامی نیروهای بسیجی ادارات استان آمادگی کامل برای همکاری با این بخش را دارند.

 

وی ادامه داد: با توجه به شرایط کنونی، تامین برق مطمئن و پایدار برای منازل و مراکز حساس و حیاتی چون بیمارستان‌ها بسیار مهم است و این امر می طلبد همه دست در دست هم با مدیریت بهینه انرژی یاریگر صنعت برق باشیم.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: رزمایش سراسری پایش و رصد مدیریت مصرف برق با محوریت پایش مصارف برق ادارات، صنوف، کسبه و جلب مشارکت مشترکین خانگی با همکاری سازمان بسیج مستضعفین و شرکت توانیر برگزار شد.

 

خلیل عوض زاده بیان کرد: ۵۶ تیم عملیاتی با استعداد نیروی ۱۴۰ نفر در سطح سیستان و بلوچستان نسبت به پایش و رصد ادارات و مراکز این استان اقدام کردند.

 

وی ادامه داد: طی بازدید انجام شده از ادارات این استان بسیاری از امور همکاری لازم را داشته و مراکزی که نسبت به رعایت الگوی تعریف شده مصرف بی توجه بودند ضمن ارائه راهکارهای مناسب مدیریت مصرف، تذکر لازم داده شد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان به لزوم همکاری هر چه بیشتر مردم در مدیریت مصرف برق اشاره کرد و افزود: افزایش شدید دمای هوا و تداوم این شرایط در اکثر نقاط کشور طی هفته جاری، در کنار فعالیت‌های صورت گرفته و استفاده از تمام توان نیروگاهی کشور، نیازمند همکاری مردم در کاهش مصرف برق و جلوگیری از خاموشی‌های احتمالی است.

 

وی اظهار داشت: خارج کردن لوازم برقی از حالت آماده به کار، تنظیم دمای ۲۶ درجه کولرهای گازی، تنظیم دور کند کولرهای آبی و نصب سایبان، استفاده از روشنایی طبیعی در طول روز و خاموش کردن لامپ های اضافه و عدم استفاده از لوازم برقی پر مصرف در ساعت اوج بار(۱۲تا۱۸) نقش مهمی در مدیریت بهینه مصرف برق دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد