خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10803
۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۰۹:۳۷

پذیرش بیش از هزار بیمار در بیمارستان چشم پزشکی الزهرا (س) زاهدان

پذیرش بیش از هزار بیمار در بیمارستان چشم پزشکی الزهرا (س) زاهدان
رئیس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان گفت: از آغاز شرایط بحرانی کرونا درسیستان و بلوچستان، هزار و ۳۳۷ بیمار در بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان پذیرش شدند و برای ۷۴ بیمار عمل جراحی اورژانسی انجام شد.

به گزارس اس.بی پرس، علیرضا مالکی رئیس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان اظهار کرد: ارائه خدمات اورژانسی به بیماران چشمی به صورت شبانه روزی انجام می‌شود و لازم است تا حتما بیماران با آگاهی از شرایط اورژانسی چشم پزشکی، بلافاصله پس از بروز علائم به بیمارستان مراجعه کنند.

 

وی ادامه داد: متاسفانه برخی افراد به سبب نا آگاهی از شرایط اورژانسی، مراجعه به پزشک را تا اخذ نوبت ویزیت از چشم پزشک به تعویق می‌اندازند، اما در چنین شرایطی نیاز به در صف و نوبت ماندن نیست.

 

وی کاهش دید یکطرفه را از مهمترین مسائل اورژانسی چشم پزشکی عنوان کرد و گفت: در صورت تغییر بینایی و کاهش دید ناگهانی در یک چشم بلافاصله باید به اورژانس چشم پزشکی مراجعه شود.

 

مالکی همچنین با بیان اینکه در شرایط بحران کرونا در تیرماه ۳ هزار و ۶۰۰ بیمار نیز در کلینیک‌های این بیمارستان ویزیت شدند گفت: عمل اصلاح دید در بخش اگزایمر لیزر، به سبب اینکه عملی غیر اورژانسی محسوب می‌شود و با هدف کاهش بار مراجعات به بیمارستان و جلوگیری از گردش ویروس در بین مراجعین، مدت کوتاهی در بیمارستان انجام نشد که به زودی مجدد این عمل انجام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل