خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10820
۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۲۳
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان :

پل ماشکید مهرستان در جنوب سیستان‌وبلوچستان آماده بهره‌برداری شد

پل ماشکید مهرستان در جنوب سیستان‌وبلوچستان آماده بهره‌برداری شد
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: پل ماشکید شهرستان مهرستان بطول ۲۰۰ متر و ارتفاع چهار متر آماده بهره‌برداری شد.

به گزارش اس.بی پرس، عطاء اله اکبری با بیان اینکه برقراری ترافیک عبوری ایمن، ساماندهی و ایمن‌سازی ابنیه فنی و جلوگیری از بسته شدن مسیر در زمان وقوع سیلاب‌های احتمالی از مهمترین دلایل ساخت پل‌ها در مسیرهای ارتباطی بشمار می‌رود اظهار داشت: عملیات ساخت پل ماشکید از سال ۹۰ آغاز شده بود که تا قبل از سال ۹۹ کمتر از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت.


 وی ادامه داد: به دلیل اهمیت بالای ساخت این پل در منطقه با پیگیری‌ها و تلاش بی‌وقفه همکاران ما در معاونت مهندسی و ساخت اداره‌کل ساخت آن بر اساس قول‌های داده شده در یک سال اخیر به اتمام رسید و بزودی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.


مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: ساخت پل ماشکید یکی از دستاوردهای مهندسی استان محسوب می‌شود که با اعتبار افزون بر ۱۳ میلیارد تومان به اتمام رسید.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه و بروز سیلاب‌های متعدد در طول سال با افتتاح این پل در زمان طغیان رودخانه‌های محلی از بروز اختلال در تردد کاربران جاده‌ای جلوگیری خواهد شد.


اکبری تاکید کرد: تمام تلاش همکاران ما در راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با ساخت راه و پل‌ها فراهم کردن زمینه تردد روان و ایمن شهروندان گرامی است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد