خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10824
۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۴۶
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان:

سه هزار کلاس درس طی سه سال اخیر در سیستان و بلوچستان ساخته شد

سه هزار کلاس درس طی سه سال اخیر در سیستان و بلوچستان ساخته شد
معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: طی سه سال اخیر ساخت سه هزار کلاس درس و تخصیص ردیف استخدام حدود ۲۰ هزار نفر از اقدامات ارزنده و ماندگار مسوولان و معلمان این استان بوده است.

به گزارش اس.بی پرس، ابوذر کوثری در آیین اختتامیه سی و پنجمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق اظهارداشت: طی سه سال اخیر ساخت سه هزار کلاس درس، تخصیص ردیف استخدام حدود ۲۰ هزار نفر و تدوین اسناد شاخص محور در حوزه‌های مختلف با هدف ارتقای وضعیت موجود از جمله اقدامات ارزنده و ماندگار مسئولان و معلمان این استان بوده است.

 

او افزود: طی ۲ سال اخیر ۱۰ درصد کلاس‌های ساخته شده در کشور متعلق به سیستان و بلوچستان بوده که پراکنش این کلاس‌ها نیز با توجه به محرومیت بیشتر در مناطق جنوبی عمدتا در شهرستان‌های جنوب این استان بوده است.

 

وی بیان کرد: اقدامات در حوزه آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان طی سه سال اخیر در نوع خود کم نظیر و ماندگار خواهد بود.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان افزود: در حوزه‌های مختلف و شاخص‌های گوناگون، همه مسوولان از جمله مسوولان ستادی در آموزش و پرورش اقدامات خوبی را در راستای ارتقای وضعیت موجود انجام داده‌اند.

 

وی اظهارداشت: آموزش و پرورش به نیکی و با قابلیت هرچه تمام تر در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، تربیتی و دیگر حوزه‌های جامعه نقش آفرینی کرده و می‌کند.

 

کوثری ادامه داد: از جمله عرصه‌های حضور موثر معلمان و نقش آفرینی آنان، برگزاری انتخابات اخیر بود که فرهنگیان بخش اعظم این مسوولیت خطیر را برعهده داشتند.

 

وی خاطرنشان کرد: شرایط به وجود آمده در پی شیوع ویروس کرونا حوزه‌های مختلف جامعه را تحت تاثیر قرار داده و مشکلاتی را نیز در پی داشته است اما چون برنامه‌های آموزش و پرورش بیشتر جنبه حضوری دارد بیشتر هم در معرض آسیب قرار گرفت.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان وبلوچستان گفت: خوشبختانه در سایه برنامه‌ریزی خوبی که مسوولان آموزش و پرورش از اوایل اپیدمی کرونا در پیش گرفتند و بهره‌گیری از ظرفیت‌های گوناگون، بستر جدیدی در فرآیند یاددهی یادگیری و آموزش‌ها پدید آمد و موثر واقع شد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد