خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10836
۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۱
مدیر دبیرستان دانا و توانا چابهار؛

فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد

فعالیت آموزشی دبیرستان دانا و توانای چابهار آغاز شد
مدیر دبیرستان دانا و توانا وابسطه به دانشگاه بین‌المللی چابهار گفت: فعالیت آموزشی این دبیرستان با توجه به شرایط کرونایی موجود در جنوب سیستان و بلوچستان حدود ۲ ماه جلوتر از مهرماه به صورت برخط (آنلاین) آغاز شد.

به گزارش اس.بی پرس، از روابط عمومی دانشگاه بین المللی چابهار، داود بهادری در خصوص شروع برنامه‌های آموزشی دبیرستان دانا و توانا افزود: کلاس‌های دانش‌آموزان پایه دوازدهم از روز یکشنبه سه مردادماه از طریق سامانه آموزش‌های مجازی دانشگاه آغاز شده است.

 

وی ادامه داد: با توجه شرایط کرونایی در راستای حفظ سلامت دانش‌آموزان و خانواده‌ها، برگزاری کلاس‌ها به صورت آنلاین (برخط) پیش‌بینی شده است.

 

مدیر دبیرستان دانا و توانای منطقه آزاد چابهار در خصوص شروع برنامه‌های آموزشی این دبیرستان ۲ ماه مانده به مهرماه را آموزش تکمیلی و جمع‌بندی تمامی دروس پایه دهم، یازدهم و دوازدهم برای آمادگی هر چه بهتر دانش‌آموزان برای حضور در کنکور ۱۴۰۱ اعلام کرد.

 

او همچنین گفت: تمامی برنامه‌های آموزشی و پرورشی این دبیرستان برای همه پایه‌ها، قبلا برنامه‌ریزی شده است.

 

بهادری درباره شروع کلاس‌های دانش‌آموزان پایه‌های دهم و یازدهم نیز افزود: کلاس‌های دانش‌آموزان پایه دهم با هدف جمع بندی دروس مهم متوسطه دوره، از ۶ شهریور ماه  و کلاس‌های جمع بندی دروس دهم برای دانش آموزان پایه یازدهم  از یکم شهریورماه آغاز خواهد شد.

 

وی همچنین  فرصت باقی مانده برای ثبت نام دانش‌آموزان دهم و یازدهم متقاضی ورود به دبیرستان را ۲۶ مردادماه جاری اعلام کرد. دانش آموزان می‌توانند از طریق سامانه ثبت‌نام به نشانی http://highschool.iuc.ac.ir/ برای انجام مراحل مصاحبه و تست‌های علمی و هوش، پیش‌ثبت نام کنند.

 

مدیر دبیرستان دانا و توانا همچنین افزود: آزمون مرحله نخستِ میان‌پایه دبیرستان دانا و توانا دانشگاه بین‌المللی چابهار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بهترین شکل ممکن برگزار شد.

 

بهادری درباره زمان برگزاری آزمون‌های میان‌پایه بعدی نیز گفت: آزمون میان‌پایه دانش‌آموزان یازدهم یکشنبه ۳۱ مردادماه و آزمون مرحله دوم میان‌پایه دانش‌آموزان دوازدهم ۲۶ شهریور ماه به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

 

وی در خصوص آزمون های میان پایه  دانش آموزان دوازدهم افزود: برای دانش‌آموزان دوازدهم ۲ آزمون میان پایه (مرحله اول و مرحله دوم) و برای دانش آموزان یازدهم یک آزمون پیش‌بینی شده است. دانش‌آموزان در صورت برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ثابت ۰۵۴۳۵۳۱۴۴۰۲ و یا تلفن همراه ۰۹۹۰۷۱۰۹۵۱۹ تماس حاصل کنند.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد