خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10856
۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۱

کشف بیش از 420 هزار لیتر سوخت قاچاق و تخریب 3 محل دپوی در سیستان و بلوچستان

کشف بیش از 420 هزار لیتر سوخت قاچاق و تخریب 3 محل دپوی در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف بیش از 420 هزار لیتر سوخت قاچاق طی هفته گذشته خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار داشت: در هفته گذشته طرح مبارزه با قاچاق سوخت، با هدف جلوگیری از هدر رفت سرمایه های ملی، با جدیت، در نقاط مختلف استان به اجرا درآمد.

 

وی تصریح کرد: در این راستا مأموران پلیس امنیت اقتصادی و دیگر رده های عملیاتی استان، با شناسایی و تخریب 3 محل دپوی سوخت و در بازرسی از 3 دستگاه تریلی سوخت کش و 5 دستگاه اتوبوس دارای باک اضافی، 420 هزار و 860 لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه قانونی توزیع، شامل 17 هزار و 395 لیتر گازوئیل، 39هزار و 485 لیتر بنزین، 61 هزار و 210 لیتر نفت سفید،30هزار لیتر قیر و 272 هزار و 770 لیتر سایر فرآورده های نفتی را در نقاط مختلف استان کشف کردند.

 

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به توقیف 8 دستگاه تریلی و اتوبوس حامل سوخت قاچاق، خاطر نشان کرد: در این رابطه 31 فرد متخلف نیز دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.

 

وی با تأکید به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با قاچاق کالا و سرمایه های ملی، بیان داشت: پدیده قاچاق علاوه بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می شود و مقابله با آن یکی از اولویت های کاری پلیس به شمار می رود.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد