خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10857
۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۲:۳۶

رقابت عکاسی و رسانه‌ای«واجب فراموش‌شده»درسیستان وبلوچستان برگزارمی‌شود

رقابت عکاسی و رسانه‌ای«واجب فراموش‌شده»درسیستان وبلوچستان برگزارمی‌شود
معاون مهندسی فرهنگی و افکار عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان از برگزاری دومین دوره پیاپی رقابت عکاسی و رسانه‌ای «واجب فراموش شده» به منظور ترویج و احیای امر به معروف و نهی از منکر در این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سیدمجتبی طباطبایی‌زاده روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امسال برای دومین دوره متوالی در دهه احیای امر به معروف و نهی ازمنکر که از ابتدای محرم الحرام آغاز می‌شود رقابت ویژه‌ای در ۲ بخش رسانه‌ای و عکاسی برگزار می‌شود.

 

وی بیان کرد: این رقابت با محوریت فریضتین و شیوه‌های موثر ترویج این واجب فراموش شده در سیستان و بلوچستان برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را در ۲ بخش خبر و گزارش، تیتر، یادداشت، سرمقاله و همچنین عکس، پوستر، کلیپ‌های کوتاه ویدئویی(موبایلی و حرفه‌ای) تهیه و از طریق پیام‌رسان واتس‌اپ به شماره تلفن ۰۹۰۱۸۱۳۷۲۱۹ ارسال کنند.

 

معاون مهندسی فرهنگی و افکار عمومی ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان تصریح کرد: همچنین علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به دفتر ستاد در زاهدان به آدرس تقاطع خیابان شهید کفعمی و امام‌خمینی(ره) آثار خود را تحویل دهند.


وی ادامه داد: آثار ارسالی باید با محتوای امر به معروف و نهی ازمنکر باشد و انتخاب سوژه و نوع قالب نیز برای شرکت کنندگان آزاد است و هر فرد می‌تواند سه اثر به این رقابت ارسال کند و در پایان نیز پس از داوری به منتخبان در دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر، لوح تقدیر و هدایایی اهدا خواهد شد.

 

طباطبایی زاده گفت: آخرین مهلت ارسال آثار نیز ۱۶ مرداد ماه جاری است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد