خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10865
۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان:

زمان نام‌نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر تمدید شد

زمان نام‌نویسی در چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر تمدید شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از تمدید فرآیند نام نویسی

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد جهاندیده اظهارداشت: جشنواره کارآفرینان برتر همه ساله با هدف شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سراسر کشور انجام می شود و تاکنون ۱۳دوره جشنواره از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است.


وی مهمترین ویژگی‌های جشنواره کارآفرینان برتر را استفاده از شاخص‌های به روز و علمی - تخصصی در انتخاب کارآفرینان اعم از نوآوری، رشد ترکیبی اشتغال، فروش، صادرات، شناسایی، انتخاب و معرفی کارآفرینان در سه بخش اقتصادی صنعت، کشاورزی و خدمات و همکاری با متخصصین حوزه‌های مختلف در سراسر کشور برای امور مربوط به داوری اعلام کرد.


مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان تاکید کرد: جشنواره چهاردهم در حالی آغاز بکار کرده که کسب وکارها حدود یک و سال نیم در کنار شرایط سخت اقتصادی کشور درگیر پاندومی کرونا نیز بوده‌اند و طبعا کسب و کارهایی توانسته‌اند بقای خود را حفظ کنند که در مسیر نوآوری گام برداشته باشند.  


وی ادامه داد: زمان ثبت نام چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر ابتدا دهم مرداد اعلام شده بود که با توجه به درخواست استان‌ها، این مهلت تا ۲۲ مرداد سالجاری از طریق  Karafarinanebartar.mcls.gov.ir یا سایت Karafarinanebartar.ir  تمدید شد.


جهاندیده گفت: تفاوت مهم این دوره از جشنواره با سایر دوره‌ها بخش گردشگری و صنایع دستی است که به عنوان یکی از بخش‌های تخصصی جشنواره در کنار بخش‌های صنعت، کشاورزی و خدمات اضافه و از همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در این دوره استفاده شده است.


وی تصریح کرد: کارگاه‌هایی که موفق شده‌اند به مقام‌های برتر استانی نائل شوند، وارد مرحله افراد برتر ملی می‌شوند این کارگاه‌ها نیز در بازدیدهای دوره‌ای مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا کارآفرینان برتر ملی انتخاب و معرفی شوند.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد