خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10869
۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

علایم ایمنی در مسیر ایرانشهر - مهرستان ساماندهی و ایمن‌سازی شد

علایم ایمنی در مسیر ایرانشهر - مهرستان ساماندهی و ایمن‌سازی شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان از ساماندهی و ایمن‌سازی علایم ایمنی مسیر ایرانشهر - مهرستان به منظور افزایش ایمنی تردد کاربران جاده‌ای خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، جلال الدین قادری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان گفت: یکی از مهمترین دغدغه‌های اجتماعی، کاهش تعداد سوانح جاده‌ای و تلفات جانی و مالی ناشی از آن است.

 

وی افزود: این اداره‌کل به منظور افزایش ضریب ایمنی تردد در مسیر‌های ارتباطی جنوب سیستان و بلوچستان، نصب، نگهداری علائم و تابلو‌های جاده‌ای را در کنار اقدامات فرهنگی در اولویت کاری خود قرار داده است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب سیستان و بلوچستان ادامه داد: در این راستا همکاران ما در این اداره‌کل اخیرا به منظور ساماندهی علایم ایمنی در مسیر پر تردد ایرانشهر به مهرستان اقدام به نصب ۱۲۰ عدد فلش پیچ و ۲۵ تابلو اخطاری و تعویض ۵۵ عدد صفحه تابلو علائم ایمنی کردند.

 

وی با بیان اینکه علائم جاده‌ای با افزایش ضریب ایمنی، زبان گویای جاده‌ها محسوب می‌شود، تصریح کرد: نصب این علایم علاوه‌بر هشدار و اطلاع‌رسانی سبب ارتقای ایمنی عبور و مرور و کاهش تصادفات جاده‌ای می‌شود.

 

قادری گفت: همچنین به منظور تردد ایمن‌تر هم استانی‌های گرامی راهداران اقدام به پاکسازی و تسطیح حریم و اصلاح شیب شیروانی مسیر ایرانشهر_ مهرستان کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به موقعیت خاص جغرافیایی جنوب سیستان و بلوچستان و وجود شبکه گسترده راه‌های شریانی و اصلی در این منطقه، حفظ و نگهداری آن به عنوان سرمایه ملی و زیرساخت حیاتی جز با تلاش و همت دو چندان همکاران پر تلاش ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان میسر نیست.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد