خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10894
۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۵

استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند

استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند
مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند و این فرآیند از سوی وزارت آموزش وپرورش ابلاغ می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این زمینه استخدام معلمان قرآن اظهار کرد: فرآیند استخدام در هر شرایط و برای هر گروه از افراد تعریف شده است.

 

داوود گلی افزود: این فرآیند از سوی وزارت آموزش وپرورش به استانها ابلاغ می‌شود و استان ها نقشی در تعیین ضوابط و شرایط و صدور مجوز ندارند.

 

به گزارش فارس، در تاریخ 12 بهمن ماه سال 1399 نیز مجلس مصوب کرد که معلمان قرآن و امور فرهنگی و پرورشی (طرح امین) می توانند همزمان با برگزاری آزمون آموزشیاران نهضتی و شرکتی در این آزمون به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علن در تاریخ 12 بهمن ماه سال 1399، در جریان بررسی طرح اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، با پیشنهاد جبار کوچکی نژاد موافقت کردند.

 

بر اساس این مصوبه معلمان قرآن و امور فرهنگی و پرورشی (طرح امین) می توانند همزمان با برگزاری آزمون آموزشیاران نهضتی و شرکتی در این آزمون به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد