خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10894
۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۱۵

استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند

استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند
مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت: استان‌ها نقشی در تعیین ضوابط و صدور مجوز استخدام معلمان قرآن ندارند و این فرآیند از سوی وزارت آموزش وپرورش ابلاغ می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مسؤول روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در این زمینه استخدام معلمان قرآن اظهار کرد: فرآیند استخدام در هر شرایط و برای هر گروه از افراد تعریف شده است.

 

داوود گلی افزود: این فرآیند از سوی وزارت آموزش وپرورش به استانها ابلاغ می‌شود و استان ها نقشی در تعیین ضوابط و شرایط و صدور مجوز ندارند.

 

به گزارش فارس، در تاریخ 12 بهمن ماه سال 1399 نیز مجلس مصوب کرد که معلمان قرآن و امور فرهنگی و پرورشی (طرح امین) می توانند همزمان با برگزاری آزمون آموزشیاران نهضتی و شرکتی در این آزمون به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علن در تاریخ 12 بهمن ماه سال 1399، در جریان بررسی طرح اصلاح ماده الحاقی به قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش، با پیشنهاد جبار کوچکی نژاد موافقت کردند.

 

بر اساس این مصوبه معلمان قرآن و امور فرهنگی و پرورشی (طرح امین) می توانند همزمان با برگزاری آزمون آموزشیاران نهضتی و شرکتی در این آزمون به استخدام آموزش و پرورش درآیند.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha