خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10922
۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۴
درسه ماه نخست امسال؛

بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان صادرشده است

بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان صادرشده است
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از گمرکات و بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان درسه ماه نخست امسال صادر شده است.

به گزارش اس.بی پرس، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان ، با بیان اینکه مجموع صادرات انجام شده از گمرکات و بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان درسه ماه گذشته۲۴۶ هزار تن کالا بوده است گفت: در این مدت ۳۴ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۳۶۷ دلار کالا از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان صادر شده است.

 

داود شهرکی افزود: در این مدت میزان صادرات از گمرکات سیستان و بلوچستان ۳۴ میلیون ۳۰ هزار و ۸۹۰ دلار و صادرات از بازارچه‌های مرزی ۶۵۶ هزار و ۴۷۷ دلار بوده است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در بازه زمانی اعلام شده کالا‌ها و اقلامی از جمله سیمان، میوه، نخود خام، گاز، خرما، صیفیجات، پودر لباسشویی، قیر، محصولات سرامیکی، کیسه پلاستیکی به کشور‌های پاکستان، افغانستان، ترکیه، کویت، امارات و سایر کشور‌ها صادر شده است.

 

وی تاکید کرد: در رقم میزان صادرات اعلام شده در سیستان و بلوچستان میزان صادرات از منطقه آزاد چابهار در نظر گرفته نشده است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha