خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10922
۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۰:۴۴
درسه ماه نخست امسال؛

بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان صادرشده است

بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از سیستان و بلوچستان صادرشده است
رییس سازمان صنعت معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: بیش از ۳۴ میلیون دلار کالا از گمرکات و بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان درسه ماه نخست امسال صادر شده است.

به گزارش اس.بی پرس، رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان ، با بیان اینکه مجموع صادرات انجام شده از گمرکات و بازارچه‌های مرزی سیستان و بلوچستان درسه ماه گذشته۲۴۶ هزار تن کالا بوده است گفت: در این مدت ۳۴ میلیون و ۶۸۷ هزار و ۳۶۷ دلار کالا از گمرکات و بازارچه‌های مرزی این استان صادر شده است.

 

داود شهرکی افزود: در این مدت میزان صادرات از گمرکات سیستان و بلوچستان ۳۴ میلیون ۳۰ هزار و ۸۹۰ دلار و صادرات از بازارچه‌های مرزی ۶۵۶ هزار و ۴۷۷ دلار بوده است.

 

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در بازه زمانی اعلام شده کالا‌ها و اقلامی از جمله سیمان، میوه، نخود خام، گاز، خرما، صیفیجات، پودر لباسشویی، قیر، محصولات سرامیکی، کیسه پلاستیکی به کشور‌های پاکستان، افغانستان، ترکیه، کویت، امارات و سایر کشور‌ها صادر شده است.

 

وی تاکید کرد: در رقم میزان صادرات اعلام شده در سیستان و بلوچستان میزان صادرات از منطقه آزاد چابهار در نظر گرفته نشده است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل