خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10929
۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۲
معاون استاندار سیستان و بلوچستان:

نیازمند به اعطای اعتبار در حوزه نهاده‌های دامی هستیم

نیازمند به اعطای اعتبار در حوزه نهاده‌های دامی هستیم
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شرایط کشور ما نیاز به اعطای اعتبار در حوزه نهاده‌های دامی هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه روز پنجشنبه در نشست با مسوولان اقتصادی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: در شرایط فعلی وضعیت نهاده‌های دامی اصلا خوب نبوده و با توجه به اینکه این ظرفیت در بندرچابهار دیده شده نیاز است تا اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد.


وی افزود: با توجه به اینکه در حوزه نهاده‌های دامی نیازمند انبار و حمل و نقل هستیم باید به این موضوع توجه شود اما اگر نتوانیم زیر ساخت‌های لازم را در بندرچابهار انجام ندهیم موجب شده تا فرصت بدست آمده را برای جلب اعتماد از دست دهیم لذا نیازمند همکاری و سرعت هر چه بیشتردر انجام کار هستیم.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به تخلیه بار از بندرچابهار همکاران توجه کنند که حتما در ساعت مقرر حضور یافته و بار را تخلیه کنند.


وی با اشاره به مزیت‌های بندرچابهار بیان کرد باید به صورت هفتگی و زمان بندی شده به صورت دقیق مقاصد انتقال بار از چابهار را اعلام کنیم تا مشکلی به وجود نیاید.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha