خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10930
۱۴۰۰/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۸

کشف 25 تن شیر خشک و یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان

کشف 25 تن شیر خشک و یک تن مواد مخدر در سیستان و بلوچستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز و برخورد با متخلفان اقتصادی، 25 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از تریلی کشف شد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری امروز اظهار کرد: در راستای طرح مقابله با قاچاق کالا و ارز و برخورد با متخلفان اقتصادی  در استان، ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در محور «بم - ایرانشهر» یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق را توقیف کردند.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در این رابطه 25 تن شیر خشک قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در بازرسی از تریلی کشف که در این رابطه یک فرد متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شد.

 

وی ادامه داد: روز گذشته در عملیات مسلحانه و مقتدرانه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان نیکشهر با سوداگران مرگ یک باند قاچاق مواد افیونی در شهرستان نیکشهر منهدم شد.

 

طاهری گفت: در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه وانت نیسان متعلق به قاچاقچیان ، یک سوداگر مرگ نیز دستگیر و مقدار یک تن و 40 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش،تعداد 101 عدد فشنگ جنگی،37 عدد فشنگ مشقی و تعداد 29 عدد فشنگ شکاری کشف و ضبط شد.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد