خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10970
۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۰:۰۳
سرهنگ حسین محمدشفیعی:

افزون‌بر ۱۱۰ هزار عدد ماسک و دستکش در خاش توزیع شد

افزون‌بر ۱۱۰ هزار عدد ماسک و دستکش در خاش توزیع شد
فرمانده تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش مستقر در خاش گفت: بیش از ۱۱۰ هزار عدد ماسک، دستکش پزشکی، پنج هزارگان و ۲ هزار کیت تشخیص ویروس کرونا توسط کارکنان این تیپ بین مردم خاش و مراکز درمانی تا کنون توزیع شده است.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ حسین محمدشفیعی فرمانده تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش مستقر در خاش گفت: افزون‌بر ۱۱۰ هزار عدد ماسک، دستکش پزشکی، پنج هزار گان ۲ هزار کیت تشخیص ویروس کرونا توسط کارکنان این تیپ بین مردم خاش و مراکز درمانی تا کنون توزیع شده است.

 

وی گفت: همچنین افزون‌بر۴۰۰ بسته معیشتی شامل روغن، قند، چهار هزار پرس غذای گرم و ۱۱۰ هزار بسته آب معدنی در بین روستاییان شهرستان خاش توزیع شده است.

 

وی با بیان اینکه این توزیع اقلام و مرسولات گوناگون در خاش در بین مناطق کمتر برخوردار بوده است افزود: در خصوص خشکسالی‌های اخیر قسمت‌های زیادی از این شهرستان با مشکل کم آبی روبرو بودند که تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش مستقر در خاش برای حل این مشکل به کمک مردم شتافت.

 

فرمانده تیپ مستقل ۲۸۸ زرهی ارتش مستقر در خاش تصریح کرد: افزون‌بر ۱۵ روز است که تانکر‌های آبرسان تیپ ۲۸۸ زرهی شهید سلیمان هاشم زهی نزاجا کار آبرسانی به توابع و روستا‌های این شهرستان را انجام می‌دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha