خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10973
۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۵۵
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر سیستان و بلوچستان:

طرح شورای امر به معروف و نهی از منکر طوایف رونمایی می شود

طرح شورای امر به معروف و نهی از منکر طوایف رونمایی می شود
دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر سیستان و بلوچستان گفت: طرح شوراهای امر به معروف و نهی از منکر طوائف استان در دهه احیاءامر به معروف و نهی از منکر رونمایی می شود.

به گزارش اس.بی پرس، محسن اکبری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که به مناسبت آغاز دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر در سالن جلسات سازمان تبلیغات سیستان و بلوچستان برگزار شد، اظهار داشت: امروز دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه به فراموشی سپرده شده و مشکلاتی که دیده می‌شود ناشی از این موضوع است.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان با اشاره به جایگاه نظارت همگانی در جامعه بیان کرد: همه مسئولین و مدیران در هر جایگاهی نیازمند نظارت مردمی هستند و اگر این نظارت‌ها در چارچوب قانون و بر اساس آموزش‌های دیده شده و توسط افراد متخصص صورت بگیرد قطعاً دیگر شاهد مشکلات عدیده در جامعه نخواهیم بود.

 

وی افزود: در دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر ۳۵ برنامه محوری به مانند برگزاری شورای امر به معروف و نهی از منکر استان، تریبون آزاد مطالبه گران با مسئولان، نشست‌های مختلف علمی و تخصصی و آموزشی، تجلیل از فعالان حوزه فریضتین، غبارروبی و عطرافشانی قبور شهدای امر به معروف و نهی از منکر و دیدار با خانواده‌های آنها، سخنرانی با محوریت فریضتین در مساجد و ویژه برنامه‌های متعدد در صداوسیما و رادیو شهری را در دستور کار داریم.

 

اکبری اضافه کرد: برای دهه احیا امر به معروف و نهی از منکر امسال شعار «قیام حسینی، مردم مطالبه گر، مسئولان پاسخگو» تعیین شده و دو هشتگ #بی‌تفاوت_نباشم و #همه_مسئولیم نیز در فضای مجازی نشر داده خواهد شد. شایان ذکر است در پایان مراسم ۱۰ رسانه و خبرنگار برتر و فعال حوزه امر به معروف و نهی از منکر استان با اهدا هدیه و لوح مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha

اخبار