خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 10977
۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۳:۱۵
احمد بامری:

بالگرد اورژانس هوایی به زودی در ایرانشهر مستقر می‌شود

بالگرد اورژانس هوایی به زودی در ایرانشهر مستقر می‌شود
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: با پیگیری‌های انجام شده در آینده نزدیک بالگرد اورژانس هوایی باردیگر برای ارائه خدمات به مردم جنوب استان در ایرانشهر مستقر می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، احمد بامری معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: بالگرد مستقر در اورژانس هوایی ایرانشهر در مالکیت شرکت خدمات رسانی آوا سلامت بود که بصورت قراردادی برای ارائه خدمات پزشکی و امدادرسانی در جنوب استان فعالیت و تاکنون عملیات امدادرسانی و انتقال بیماران را برعهده داشته است.

 

وی بیان کرد: این بالگرد به دلیل مشکلات قانونی و موانع حقوقی در قرارداد امکان فعالیت در سال ۱۴۰۰ را نداشت و ادامه فعالیت آن منوط به رفع مشکلات قانونی و حقوقی است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: این دانشگاه با توجه به حساسیت موضوع و پراکندگی حوزه زیرپوشش پیگیر انعقاد قرارداد با یکی از شرکت‌های معتبر و مجهز برای استقرار بالگرد جدید و ارایه خدمات اورژانس هوایی در حوزه جنوب استان است.

 

بامری افزود: بالگردی که تا کنون در ایرانشهر مستقر بوده در مالکیت دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر نبوده و فقط بصورت قراردادی و زیرنظر شرکت آوا سلامت در حوزه زیرپوشش این دانشگاه فعالیت داشته که در حال حاضر موانع حقوقی باعث توقف فعالیت آن شده است.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: با پیگیری‌های انجام شده بزودی شاهد استقرار یک فروند بالگرد مجهز برای انجام خدمات پزشکی و امداد رسانی در جنوب استان به مرکزیت ایرانشهر خواهیم بود تا هرگونه نگرانی برای مردم در این زمینه رفع شود.

 

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر شهرستان‌های جنوب سیستان و بلوچستان شامل ایرانشهر، بمپور، دلگان، سرباز، راسک، فنوج، قصرقند، نیکشهر، دشتیاری، زرآباد، کنارک و چابهار را زیر پوشش دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد