خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11000
۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۸:۱۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان:

موکب سلامت جایگزین ایستگاه صلوتی می شود

موکب سلامت جایگزین ایستگاه صلوتی می شود
حجت الاسلام منصور باقربیگ گفت: ایستگاه های صلواتی محرم امسال در سیستان و بلوچستان با توزیع ماسک و ضد عفونی به ایستگاه های سلامت تبدیل شده اند.

به گزارش اس.بی پرس، حجت الاسلام منصور باقربیگ مدیر کل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان در نشست خبری، با اصحاب رسانه با موضوع برنامه‌ها و اقدامات محرم ۱۴۴۳ درباره شرایط برگزاری مراسم مذهبی و هیئت‌های عزاداری، توضیحاتی را ارائه داد و گفت: ایستگاههای صلواتی محرم امسال با توزیع ماسک و ضد عفونی به ایستگاه های سلامت تبدیل شده اند.

 

باقربیگ افزود: عزاداری امام حسین(ع) مانند سایر مناسبت‌های چند ماه اخیر با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این استان برگزار می‌شود.

 

وی ادامه داد: در مورد برگزاری جلسات عزاداری مانعی وجود ندارد البته باید شیوه‌نامه‌های بهداشتی ابلاغ شده رعایت شود.

 

حجت الاسلام باقربیگ خاطرنشان کرد: به هر یک از سازمان‌ها وظایفی محول شده و همه پای کار آمدند تا امسال یک محرم بسیار پر شور و سلامت را داشته باشیم.

 

حجت الاسلام باقربیگ  افزود: اخبار باید به صورت صریح و شفاف در دسترس همگان قرار گیرد و این شفاف‌سازی به معنای واقعی از رسالت‌های خبرنگاران است.

 

وی افزود: با توجه به اینکه معلوم نیست کرونا چه زمانی پایان می‌یابد لذا باید با این شرایط زندگی کنیم از همین رو تصمیماتی در سرتاسر کشور به صورت کلی اتخاذ شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد