خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11004
۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۸:۳۸

توقیف هزار و ۲۸۹ حلقه لاستیک فاقد مجوز‌های قانونی در سراوان

توقیف هزار و ۲۸۹ حلقه لاستیک فاقد مجوز‌های قانونی در سراوان
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از کشف هزار و ۲۸۹ حلقه لاستیک خودرو و موتورسیکلت فاقد مجوز‌های قانونی در یک انبار غیرمجاز در شهرستان سراوان خبر داد .

به گزارش اس.بی پرس، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سیستان و بلوچستان از کشف انبار غیرمجاز لاستیک‌های قاچاق در شهرستان سراوان خبر داد و بیان داشت: مأمورین یگان امداد شهرستان سراون در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود با توجه به ترفند‌های اطلاعاتی به یک باب انبار مشکوک شده که پس از هماهنگی‌های قضایی با ورود به انبار در بازرسی‌های به عمل آمده تعداد هزار و ۲۸۹ حلقه لاستیک خودرو و موتورسیکلت فاقد مجوز‌های قانونی کشف شد.

 

وی بیان داشت: در همین راستا لاستیک‌های کشف شده به دلیل ظن قاچاق توقیف و مالک انبار به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی شهرستان سراوان معرفی شد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اذعان داشت: با ارجاع پرونده به شعب تعزیرات حکومتی شهرستان سراوان رئیس شعبه رسیدگی کننده به پرونده با توجه به عدم ارائه مدارک قانونی توسط مالک انبار و عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبار‌ها اتهام منتسبه را مسلم دانست و از همین حیث متخلف را علاوه بر ضبط لاستیک‌های کشف شده به نفع دولت به میزان ۱ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد