خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11007
۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۸:۵۸
مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان:

طرفِ حسابِ گرانفروشان مصالح ساختمانی، قانون است

طرفِ حسابِ گرانفروشان مصالح ساختمانی، قانون است
حیدر میرزایی گفت:هرگونه گرانفروشی برخورد شدید قانونی را برای متخلفان درپی خواهد داشت.

به گزارش اس.بی پرس، حیدر میرزایی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بیان کرد: با توجه به شرایط ثبتنام سامانه بازار مصالح ساختمانی بازرسین سازمان صمت و نمایندگان اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر جهت بازرسی به شرکت های تولیدی شن و ماسه مراجعه کرده که در بازرسی‌های به عمل آمده مشخص شد متصدی یکی از واحدهای مصالح فروشی اقدام به فروش شن و ماسه به قیمت بالاتر از نرخ مصوب می‌ کند.

 

وی افزود: در همان راستا موضوع تخلف گرانفروش طی گزارشی جهت رسیدگی به تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر ارسال شد.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: با ارجاع پرونده به شعبه رسیدگی به تخلفات واحدهای صنفی تعزیرات حکومتی شهرستان ایرانشهر متصدی متخلف جهت بازجویی به اداره تعزیرات احضار شد.

 

وی با بیان اینکه وظیفه ذاتی تعزیرات حکومتی برخورد جدی با متخلفین است، اذعان کرد: از همین حیث رئیس شعبه صالحی به پرونده با توجه به بازجویی‌های به عمل آمده و عدم ارائه مستندات قانونی در پرونده اتهام گرانفروشی را محرز دانست و متصدی متخلف را به میزان پنج میلیارد و 262 هزار ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

 

میرزایی در ادامه سخنان خود به خبری در خصوص کشف قاچاق اشاره کرد و گفت: مأمورین یگانه تکاوری ۱۱۲ ایرانشهر هم در حین گشت زنی به یک اتوبوس اسکانیا مشکوک شده که پس از بازرسی تعداد ۶۵ هزار نخ سیگار قاچاق خارجی کشف کردند.

 

وی افزود: در همین راستا راننده متخلف بازداشت و جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی ایرانشهر معرفی شد.

 

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اظهار کرد: پرونده ارسالی در شعبه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز شهرستان ایرانشهر مورد رسیدگی قرار گرفت  و رئیس شعبه رسیدگی کننده به پرونده با توجه به عدم ارائه مدارک قانونی توسط متهم تخلف قاچاق کالا را مسلم دانست و از همین حیث راننده متخلف را به میزان یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال محکوم کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : dana.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد