خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11023
۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۱
فرمانده انتظامی:

درگیری تکاوران انتظامی با قاچاقچیان مسلح در کشف یک تن مواد افیونی در سراوان

درگیری تکاوران انتظامی با قاچاقچیان مسلح در کشف یک تن مواد افیونی در سراوان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری قاتل در کمتر از یک ساعت پس از جنایت، در عملیات ضربتی کاراگاهان پلیس در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمد طاهری اظهار کرد: در پی وصول خبری مبنی بر قتل مردی 35 ساله با ضربات چاقو در تاریخ 1400/05/17 در یکی از محله های شهرستان سراوان، شناسایی و دستگیری عامل و یا عاملان متواری این جنایت  به صورت ویژه در دستور کار کاراگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: کاراگاهان پلیس استان و شهرستان سراوان پس از انجام کار اطلاعاتی و با اقدامات پلیسی، از هویت متهمی فراری که مرتکب قتل شده بودن, مطلع و وی را تحت نظر و مراقبت قرار دادند.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: ماموران پلیس با هماهنگی مقام قضائی این متهم را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در کمتر از سه ساعت در مخفیگاهش دستگیر که در بازرسی از این مکان یک تیغه چاقو خون آلود از وی کشف کردند.

 

سردار طاهری با اشاره به اینکه قاتل پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد و علت و انگیزه خود از این جنایت سرقت ازمقتول، عنوان کرد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha