خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11035
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۰:۰۱
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای:

بازدید فنی از هزارو ۲۶۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای سیستان و بلوچستان

بازدید فنی از هزارو ۲۶۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای سیستان و بلوچستان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت: کارشناسان این اداره کل به منظور ارتقای ایمنی جاده‌ای در چهار ماهه امسال در قالب ۶۶ مانور از هزار و ۲۶۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بازدید فنی داشتند.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط در این بازدید مورد بررسی کارشناسان این اداره کل قرار می‌گیرند تا مشکلات و تخلفات این حوزه به حداقل برسد.

 

وی ادامه داد: نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استانی در پایان جمع بندی و با شناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استانی و کشوری ارجاع داده می‌شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل‌ها رای لازم صادر شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه حمل و نقل ایمن یکی از پایه‌های اصلی توسعه پایدار و متوازن محسوب می‌شود که ارتباط تنگاتنگی با اقتصاد دارد لذا تامین ایمنی شبکه حمل و نقلی از دغدغه‌های اصلی این اداره کل به شمار می‌رود.

 

کرد خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۶ هزار و ۳۲۴ دستگاه ناوگان باری به همراه ۹۰۷ دستگاه ناوگان اتوبوسی، هزار و ۴۰۳ دستگاه ناوگان مینی بوسی، ۷۷۶ دستگاه ناوگان سواری فعال در سیستان و بلوچستان به هموطنان گرامی خدمات ارائه می‌دهند.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha