خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11042
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۰
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان:

۴۲ واحد صنعتی و معدنی راکد سال گذشته، فعال شدند

 ۴۲ واحد صنعتی و معدنی راکد سال گذشته، فعال شدند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: با پیگیری ستاد تسهیل ۴۲ واحد صنعتی و معدنی و ۷۰ واحد تولیدی غیرفعال سال گذشته فعال شدند.

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه روز چهارشنبه در نشست کمیسیون هماهنگی بانک‌های سیستان و بلوچستان اظهارداشت: سال گذشته جلسات خبرگان بانکی استان به منظور عملیاتی شدن مصوبه‌های ابلاغی بانک مرکزی تشکیل شد.


وی افزود: شورای هماهنگی بانک‌های خصوصی نیز سال گذشته تشکیل شد تا بتوانیم به صورت منسجم برنامه‌ها و طرح‌های اقتصادی را پیاده کنیم.


معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در ارتباط با تسهیلات کرونا با توجه به شرایط اقتصادی سختی که برای اصناف و تولیدات کوچک به وجود آمده نیاز به پیگیری بیشتری از سوی بانک‌های عامل بود چراکه برخی بانک‌ها از انجام اینکار ممانعت کرده و با وجود تاکید استاندار نیاز به همکاری بیشتری دارند.


وی خاطرنشان کرد: سال گذشته ۲۳ میلیارد تومان تسهیلات به روستاییان اختصاص پیدا کرد و پنج بانک ملت، رفاه، ملی، کشاورزی و صادرات به عنوان عامل تعیین شده بودند، در سالجاری نیز این تسهیلات به ۵۰ میلیارد تومان رسید و بانک تجارت جایگزین بانک رفاه شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha