خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11047
۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۲۱:۵۵

راه اندازی سامانه صدف (سامانه نظارت تردد نفتکش‌ها ) در سیستان وبلوچستان

راه اندازی سامانه صدف (سامانه نظارت تردد نفتکش‌ها ) در سیستان وبلوچستان
سرپرست مدیریت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان وبلوچستان از راه اندازی سامانه‌های تردد نفتکش‌ها و V-Sat با هدف پایش، نظارت و کنترل قاچاق سوخت در ۶ گلوگاه ورودی استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرپرست مدیریت امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان وبلوچستان در نشست کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان با اشاره به اینکه سهم عمده‌ای از قاچاق سوخت و فرآورده‌های نفتی سیستان وبلوچستان از استان‌های عمقی کشور است، گفت: در ۶ گلوگاه ورودی استان نظارت‌ها باید مظاعف شود و در این خصوص سامانه صدف برای مدیریت عرضه راه اندازی شده است.


باغ‌شیرین افزود: سامانه‌های تردد نفتکش‌ها و V-Sat هم با هدف پایش، نظارت و کنترل قاچاق سوخت راه اندازی شده است.

 

دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هم در این نشست گفت: از زمان اجرای این طرح‌ها در سطح ملی، روزانه بالغ بر ۱۰ میلیون لیتر کاهش فرآورده و تخصیص فرآورده‌ها به واحد‌های تولیدی داشتیم.


محبی افزود: واحد‌های تخصیص سوخت به واحد‌های متولی، نظارت بیشتری بر توزیع داشته باشند چرا که در صورت خروج این سوخت از شبکه توزیع، مسئولان مربوطه به عنوان شریک جرم محسوب شده و در مراجع قضایی برایشان تشکیل پرونده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد