خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11066
۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۱۷:۱۳

ایجاد مرکز نوآوری پزشکی زاهدان به همت موسسه برکت

ایجاد مرکز نوآوری پزشکی زاهدان به همت موسسه برکت
قرارداد ایجاد مرکز نوع آوری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، امروز میان و دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و موسسه دانش بنیان برکت کشور امروز در محل استانداری سیستان و بلوچستان منعقد شد.

به گزارش اس.بی پرس، راشکی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در سیستان و بلوچستان در مراسم انعقاد این قرارداد گفت: سال گذشته تفاهمنامه خوبی در حوزه های مختلف برای توسعه استان با استانداری امضا شده که ایجاد مرکز نوآوری یکی از بندهای این تفاهمنامه است.

 

قربانی، مدیرکل امور استان های موسسه دانش بنیان برکت هم سرمایه گذاری این ستاد را در سیستان و بلوچستان مطلوب ارزیابی کرد و گفت: به عنوان مثال یکی از تیم های استارت آپ استان، در همین چند روز گذشته دو میلیارد تومان جذب سرمایه کرده است.

 

بخشانی، نماینده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان هم نقطه قوت این تفاهمنامه را استفاده از ظرفیت های بومی استان بیان و اظهار کرد: دانشگاه ها صاحبان علم هستند و ارتباط دانشگاه با مراکز اقتصادی، در پیشبرد توسعه اقتصادی مهم است. 

 

نظری، مدیر عامل موسسه دانش بنیان برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) نیز ایجاد اشتغال و جذب سرمایه را از دیگر اهداف مراکز نوآوری در دانشگاه ها با استفاده از ظرفیت اساتید و افراد توانمند بیان کرد و گفت: در زمینه بین المللی هم اقدامات خوبی برای همکاری با کشورهای عمان، عراق و افغانستان داشته ایم.

 

همچنین زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: استانداری سیستان و بلوچستان، تاکنون دو تفاهمنامه با ستاد اجرایی فرمان امام، امضا و بیشتر از بخش های قید شده در تفاهمنامه، سرمایه گذاری کرده است.

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد