خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11113
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۳

شبکه توزیع برق روستای حسنخون شهرستان زهک اصلاح شد

شبکه توزیع برق روستای حسنخون شهرستان زهک اصلاح شد
سرپرست امور توزیع برق شهرستان زهک گفت: طی یک اقدام عملیاتی و جهادی توسط پرسنل این امور تمامی شبکه توزیع برق روستای حسنخون این شهرستان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اصلاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد صبور سرپرست امور توزیع برق شهرستان زهک گفت: طی یک اقدام عملیاتی و جهادی توسط پرسنل این امور تمامی شبکه توزیع برق روستای حسنخون این شهرستان با اعتباری بالغ بر هفت میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اصلاح شد.

 

محمد صبور اظهار داشت: این طرح در قالب طرح بهارستان و در راستای توسعه، بهینه سازی و رفع حریم شبکه برق روستایی این منطقه انجام و بیش از ۷۵۰ خانوار روستای حسنخون از نعمت برق پایدار و مطمئن‌تر برخوردار شدند.

 

وی ادامه داد: تعویض چهار اصله تیر فشار متوسط، تعویض۵۹ اصله تیر فشار ضعیف، تبدیل شبکه سیمی به کابل خودنگهدار به متراژ پنج کیلومتر و رفع حریم شبکه به میزان ۲کیلومتر از جمله اقدامات مهم انجام شده در این روستا است.

 

سرپرست امور توزیع برق شهرستان زهک در ادامه بیان کرد: تبدیل چهار کیلومتر شبکه سیمی به کابل خودنگهدار و تعویض ۴۵ پایه فشار ضعیف روستای قلعه کهنه از توابع این شهرستان برنامه بعدی در دست اقدام این امور جهت اصلاح و بهینه سازی شبکه برق این منطقه می‌باشد.

 

 روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان سیستان و بلوچستان، طرح بهارستان در راستای توسعه و بهینه سازی شبکه برق ۱۰ هزار روستای کشور آغاز شده که سهم استان سیستان و بلوچستان در این طرح ملی توسعه و بهینه سازی شبکه توزیع برق ۶۶۰ روستا است.

 

منطقه سیستان با پنج شهرستان زابل، هیرمند، زهک، نیمروز و هامون در شمال زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی ولایت نیمروز افغانستان واقع شده است.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد