خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11126
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۰:۱۴
مدیرکل ورزش و جوانان:

افتتاح ۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان

افتتاح ۲۷ طرح ورزشی ویژه هفته دولت در سیستان و بلوچستان
مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با هفته دولت ۲۷ طرح ورزشی با اعتبار ۶ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان در این استان افتتاح می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کردزابلی در نشست خبری با اصحاب رسانه بیان کرد: ۱۱ زمین چمن مصنوعی در نیکشهر، زرآباد، دشتیاری، سراوان، هیرمند، نیمروز، سرباز، دلگان و کنارک و ۱۶ خانه ورزش روستایی از مهمترین طرح های هفته دولت در حوزه ورزش و جوانان استان است.

 

وی ادامه داد: خانه‌های ورزش روستایی با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی، توسعه ورزش روستایی و پرکردن اوقات فراغت جوانان و نوجوانان در روستاها با مشارکت فدراسیون ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، ستاد مبارزه با موادمخدر و وزارت ورزش و جوانان کشور ساخته و تجهیز می‌شوند.

 

مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان میز پینگ پنگ، راکت و توپ میز فوتبال دستی، صفحه شطرنج، دارت و تاتامی را از جمله تجهیزات این خانه‌های ورزش روستایی عنوان کرد.

 

وی ادامه داد: برای تجهیز ۱۶ خانه ورزش روستایی استان ۲۴۰ میلیون تومان و زمین های چمن ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

 

کردزابلی افزود: در سال های گذشته با حمایت دولت و همت خیران زیرساخت های ورزشی بسیار خوبی در این خطه پهناور ایجاد شده به گونه ای که تعداد زمین های چمن ورزشی این استان به ۱۶۰ زمین رسیده است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد