خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11129
۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۲۰:۵۱
ستاری:

پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از موفق‌ترین‌های کشور است

پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان از موفق‌ترین‌های کشور است
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت: خوشبختانه با پیگیری‌های بسیار خوب انجام شده یکی از موفق‌ترین پارک‌های علم و فناوری کشور در استان سیستان و بلوچستان وجود دارد بطوری که علاوه بر زاهدان این فعالیت‌ها به شهرهای دیگر هم توسعه یافته است.

به گزارش اس.بی پرس، سورنا ستاری روز دوشنبه در جریان سفر به سیستان و بلوچستان و بازدید از طرح‌های اجرا شده در ایرانشهر اظهارداشت: مراکز نوآوری خیلی خوبی در شهرهای چابهار، ایرانشهر، زابل، زاهدان و سراوان وجود دارد که به شدت در حال توسعه است.

 

وی با بیان اینکه جوانان با استعداد سیستان و بلوچستان در این مراکز نوآوری ایجاد شده کسب و کار خود را توسعه می‌دهند افزود: از تمام مراکز نوآوری استان به طور کامل حمایت می‌کنیم.


به گزارش ایرنا سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر یک‌روزه به سیستان و بلوچستان صبح امروز /دوشنبه/ وارد فرودگاه ایرانشهر شد و مورد استقبال احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و شماری از مسوولان استان قرار گرفت.

 

بازدید و افتتاح چند مرکز نوآوری و دانش‌بنیان در سیستان و بلوچستان و حضور در نشست هم‌اندیشی توسعه زیست‌بوم فناوری و نوآوری استان از مهمترین برنامه‌های معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در سفر به این استان است.

 

انتهای پیام/

 

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد