خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11152
۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۶
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛

افتتاح ۸۷ پروژه عمرانی در شهرستان نیکشهر

افتتاح ۸۷ پروژه عمرانی در شهرستان نیکشهر
فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: ۸۷ طرح عمرانی در بخش های مختلف شهرستان در هفته دولت به بهره برداری می رسد.

به گزارش اس.بی پرس، ضیاء الحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر گفت: هفته دولت یادآور تلاش و کوشش دولتمردانی است که در سخت ترین شرایط برای اعتلای کشور و انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.

 

او گفت : در شرایط سخت اقتصادی خوشبختانه با پیگیری های انجام شده پروژه های مهم شهرستان نیکشهر متوقف نشده اند و در برخی از مناطق نیز کار های بزرگ و ماندگاری در حال انجام است.

 

فرماندار شهرستان نیکشهر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با تبریک هفته دولت افزود : در هفته دولت امسال ۸۷ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

 

هاشمزهی فرماندار نیکشهر بیان کرد : این پروژه ها در بخش های بهداشت و درمان، راه ، فضاهای ورزشی ، بهسازی منازل روستایی و مددجویان ، امور عشایر ، جهاد کشاورزی و نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خواهند بود.

 

وی گفت : در اولین روز از هفته دولت ۳ پروژه با اعتبار ۳۱،۱۰۰ میلیون ریال در بخش بنت و مرکزی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان افتتاح شد.

 

ضیاءالحق هاشمزهی فرماندار شهرستان نیکشهر افزود : بازدید از قطعه ۱ راه ارتباطی نیکشهر _ بنت به هرمزگان و سالن ورزشی روستای دهان از دیگر برنامه های روز اول هفته دولت در شهرستان نیکشهر بود.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha