خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11168
۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۹
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره):

سیستان‌وبلوچستان رتبه نخست قبولی مدارس سمپاد در کشور را کسب کرد

سیستان‌وبلوچستان رتبه نخست قبولی مدارس سمپاد در کشور را کسب کرد
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌وبلوچستان گفت: در راستای هدایت و حمایت تحصیلی دانش‌آموزان، تعریف مسیر نخبگی و ارتقاء ظرفیت‌های علمی ۷۵دانش‌آموز نخبه تحت حمایت این استان در سالجاری در مدارس سمپاد پذیرفته شدند و از حیث فراوانی آمار منطقه حائز رتبه نخست کشوری شد.

به گزارش اس.بی پرس، مجیدرضا دهمرده اظهارداشت: یکی از خدمات کمیته امداد امام خمینی(ره) برای دانش‌آموزان زیر پوشش حمایت تحصیلی این عزیزان است به‌طوری که با برخورداری از امکانات غنی تحصیل رایگان باب حضورشان در مقاطع بالای تحصیلی و در مراکز معتبر علمی فراهم شود.

 

وی افزود: برای تسهیل ورود دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، با دو مؤسسه آموزشی تفاهم نامه امضا شده تا دانش‌آموزان تحت حمایت بتوانند به‌صورت رایگان از خدمات آموزشی مانند کلاس‌های تقویت بنیه علمی – تحصیلی، مشاوره و آزمون‌های آزمایشی بهره‌مند شوند.

 

معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) سیستان‌ و بلوچستان خاطرنشان کرد: همچنین در همین راستا، در طول سال، مشاوره‌های روانشناختی، علمی، تحصیلی و خانوادگی برای این عزیزان در حال برگزاری است.

 

وی بیان کرد: در مجموعه امداد، خلاءها و گسست‌های آموزشی و تحصیلی دانش‌آموزان احصا و بر دروسی که نیاز به کار بیشتر و تقویت دارد تاکید می‌شود تا مسیر پیشرفت و نخبگی این عزیزان هموار شود.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد