خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11176
۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۰
استاندار سیستان و بلوچستان :

کارخانه نان روز زاهدان افتتاح شد

کارخانه نان روز زاهدان افتتاح شد
کارخانه نان روز زاهدان با سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیارد تومان امروز«پنجشنبه» به مناسبت هفته دولت با حضور استاندار و جمعی از مسوولان سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، استاندار سیستان و بلوچستان در حاشیه مراسم افتتاح این کارخانه با بیان اینکه در چهارمین روز از هفته دولت ۵۱ پروژه با اعتبار ۱۷۵ میلیارد تومان افتتاح شد اظهارداشت: پروژه‌های افتتاح شده  امروز زاهدان در زمینه های شهری، اقتصادی و تولیدی است.

 

احمدعلی موهبتی با بیان اینکه قوت غالب ایرانی‌ها بویژه مردم سیستان و بلوچستان نان است تاکید کرد: متاسفانه نان با کیفیت مطلوب در استان ارائه نمی‌شود درحالیکه در دنیای امروز نانی را ارائه می‌کنند که تمام نیازهای  بدن را با افزودنی های خاص تامین کند.

 

 استاندار سیستان و بلوچستان با تقدیر از کیفیت نان تولیدی در کارخانه «نان روز» زاهدان و تولید ۵۰ نوع  نان و شیرینی در این کارخانه تصریح کرد: تولید انواع نان در این کارخانه یک گام رو به جلو بوده زیرا کیفیت بخشی در حوزه نان یک امر ضروری و محقق کننده سلامت و رضایت مردم است.

 

 وی خاطرنشان کرد:  کارخانه نان روز زاهدان یکی از بهترین‌های تولید نان در سیستان و بلوچستان و کشور است و در آن از تکنولوژی روز دنیا استفاده شده و کمترین دخالت نیروی انسانی و دست وجود دارد.

 

 موهبتی ادامه داد: همه باید کمک کنیم  این گونه کارخانه‌ها در سیستان و بلوچستان افزایش یابد زیرا بهبود شرایط جسمی مردم وابسته به کیفیت نان است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha