خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11181
۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۳:۳۶

مرکز خیریه عاشورایی در ایرانشهر افتتاح شد

مرکز خیریه عاشورایی در ایرانشهر افتتاح شد
رییس هیات مدیره موسسه خیریه امدادگران عاشورایی سیستان و بلوچستان گفت: با هدف درمان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج دفتر مرکز خیریه امدادگران عاشورایی به مناسبت هفته دولت با حضور امام جمعه و جمعی از مسوولان محلی در ایرانشهر افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، رییس هیات مدیره موسسه خیریه امدادگران عاشورایی سیستان و بلوچستان روز پنجشنبه در حاشیه این مراسم اظهار داشت: این مرکز با هدف شناسایی و کمک به بیماران سرطانی و صعب‌العلاج با مشارکت خیران در ایرانشهر راه اندازی شد.

 

سردار پرویز آبسالان افزود: موسسات خیریه و سازمان‌های مردم نهاد نقش ویژه‌ای در توسعه عدالت‌محور خدمات سلامت دارند و راه اندازی این مرکز خیریه کمک شایانی به سلامت منطقه و بیماران نیازمند خواهد کرد.

 

وی بیان کرد: این موسسه علاوه بر درمان بیماران خدمات معیشتی نیز به آنان ارائه خواهد کرد.

 

رییس هیات مدیره موسسه خیریه امدادگران عاشورایی از خیران خواست تا برای شناسایی و درمان بیماران سرطانی و صعب‌العلاج این موسسه را کمک کنند.

 

فرماندار ایرانشهر: خانواده معظم شهدا وارثان اصلی نظام هستند.

 

فرماندار ایرانشهر در دیدار با خانواده معظم شهدا گفت: شهدا با خون خود به ما عزت و هویت بخشیدند.

 

فرماندار ایرانشهر و شماری از مسوولان در سومین روز از هفته دولت با خانواده شهید زارعی و جانباز عبدالصمد نورایی نیا در ایرانشهر دیدار کردند.

 

علی شعبانی در این دیدار گفت: خانواده شهدا وارثان اصلی نظام هستند.

 

وی در حاشیه این دیدار در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین عزیزان خود در راه دفاع از اسلام و تمامیت ارضی کشور، کاری بزرگ و ستودنی انجام دادند که این مهم افتخار بزرگی برای تمام ملت ایران است.

 

وی خانواده مکرم شهدا را از سرمایه‌های اجتماعی کشور برشمرد و تصریح کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران و مشاهده این صبر و صلابت، برای مسئولان روحیه بخش و امیدآفرین است و مسئولان را به کار و تلاش بیشتر تشویق می‌کند.

 

وی افزود: ایثارگران بویژه والدین معظم شهدا حق بسیاری بر گردن جامعه و مسئولان دارند و همه باید تلاش کنیم تا رضایتمندی این خانواده ها که خواسته ای جز خدمت به مردم ندارند جلب شود.

 

فرماندار ایرانشهر اظهار داشت: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به خاطر ایثار و شهادت است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha