خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11186
۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۳۳

نخستین خانه هلال مدیران درمیدان سیستان و بلوچستان در میرجاوه افتتاح شد

نخستین خانه هلال مدیران درمیدان سیستان و بلوچستان در میرجاوه افتتاح شد
نخستین خانه هلال «مدیران در میدان» سیستان و بلوچستان امروز/ پنجشنبه/ همزمان با سومین روز هفته دولت در میرجاوه افتتاح شد.

به گزارش اس.بی پرس، مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در این مراسم گفت: خانه هلال مدیران در میدان با رویکرد تاب آوری و هم افزایی جوامع اداری در برابر حوادث و بلایای طبیعی در هفته دولت در محل جدید فرمانداری شهرستان میرجاوه افتتاح شد.


علیرضا میربهاءالدین افزود: در پی گم شدن ۲ کوهنورد در ارتفاعات شمالی تفتان در اردیبهشت و همکاری تعدادی از مدیران آشنا با منطقه و کوهنوردی با جمعیت هلال احمر در عملیات جستجو و نجات جمعیت هلال احمر را برآن داشت تا با افتتاح خانه هلال مدیران در میدان از توانمندیها و همفکری های آنان برای پیشبرد اهداف جمعیت استفاده کند.


وی ادامه داد: هدف از تشکیل و راه اندازی خانه های هلال برقراری ارتباط و شناسایی اقشار آسیب پذیر است، بر همین اساس ساختاری ایجاد شده تا بتوانیم با همت و تلاش بی وقفه در راستای رفع نیاز ساکنان مناطق کم برخوردار و آسیب پذیر قدم های موثری برداریم.


مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان اظهار داشت: مسئولان و اعضای خانه های هلال از داوطلبان هلال احمر هستند که عمده فعالیت آنان حول محور برنامه های آموزشی، امدادی، بشردوستانه و عام المنفعه است.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha