خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11196
۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۳۲
فرماندار راسک :

خبرنگاران دستاوردهای نظام در نقاط مرزی نظیر راسک را برجسته‌تر کنند

خبرنگاران دستاوردهای نظام در نقاط مرزی نظیر راسک را برجسته‌تر کنند
فرماندار راسک در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: خبرنگاران و فعالان رسانه ها دستاوردهای نظام در نقاط مرزی نظیر راسک را برجسته تر کنند تا مردم از خدمات نظام جمهوری اسلامی در این خطه دورافتاده مطلع و بدخواهان نگویند کار نشده است.

به گزارش اس.بی پرس، سلیم کدخدا روزپنجشنبه در نشست با اصحاب رسانه و مدیران دستگاههای اجرایی اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی ایران در شهرستان راسک علاوه بر اقدامات عمرانی و زیربنایی برای اشتغال جوانان و کاهش قیمت سیمان و رونق و تحرک بهتر طرحهای عمرانی ایجاد کارخانه سیمان را در دستور کار قرار داده است که بزودی شاهد افتتاح آن خواهیم بود.

 

وی به بین المللی شدن مرز پیشین بعد از گذشت سالها و راه اندازی پست ۲۲۰ ولت پارود اشاره و خاطرنشان کرد: حضور دولتمردان و کارگزاران پرتلاش قوه‌مجریه در نقاط روستایی می تواند خدمات نظام را برجسته و به خوبی فعالیت های دولت را اطلاع رسانی کنند.

 

فرماندار راسک با گرامیداشت یاد و خاطره و منش و مسلک شهیدان رجایی و باهنر، خاطرنشان کرد: این ۲ شهید بزرگوار الگوهای اخلاص، ایمان و تقوای عملی هستند و با ایمان و تقوا کار کردند.

 

وی از زحمات و تلاش های جامعه خدوم، کارکنان و کارمندان دستگاههای اجرایی شهرستان تجلیل و تقدیر کرد و اظهار داشت: نشست امروز با حضور از اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز که در نشست امروز حضور دارند انتظار است خدمات و فعالیت های نظام را به معنای واقعی کلمه اطلاع رسانی کنند تا مردم بخوبی از این خدمات و عنایات نظام جمهوری اسلامی مطلع و بدخواهان و دشمنان ایران اسلامی که به دروغ ادعا می کنند در این منطقه کاری نشده رسوا شوند.

 

کدخدا ادامه داد: مسوولان، مسوولیت رسیدگی و پاسخگویی به حقوق و مطالبات مردم را بر عهده دارند و خبرنگاران نیز به عنوان زبان گویا و صدای رسای جامعه مسوولیت رصد و انعکاس درخواست ها و مطالبات به حق مردم و انعکاس خدمات و فعالیتهای نظام را عهده دار هستند.

 

وی گفت: اصحاب رسانه وجدان‌های بیدار و پل ارتباطی مستحکم و مطمئن و ایمن بین ملت و دولت و حاکمیت سیاسی هستند.

 

فرماندار راسک افزود: هدف از نشست امروز به نوعی اعلام صریح و اذعان قلبی به نقش و اهمیت خبرنگاران حرفه‌ایی به عنوان مدافع و مراقب حقوق مردم و رفتار و عملکرد مسوولان است در بحبوحه فعالیت وادعای  افراد متکثر به نام و با برچسب فعال رسانه‌ای می باید با هوشمندی و هوشیاری مرز بین اصحاب رسانه ایی شناسنامه‌دار و مدعیان صرف این مسئولیت حساس تفکیک و تمیز شود، در عین حال انتظار از خبرنگاران پرسابقه و با صبغه محلی، کادرسازی ونخبه پروری رسانه‌ایی برای تداوم رسالت ارزشمند ایشان است.

 

وی خاطر نشان کرد: اهتمام ایمانی و عملی به جایگاه خبرنگار و اصحاب شناسنامه‌دار و معتبر رسانه‌ای به نهادینه سازی اخلاق عمومی و مدیریت و کنترل ناهنجاری های اخلاقی در سطح عموم می‌انجامد، نباید تحت هیچ شرایطی خبرنگار از پرچم مطالبه‌گری و دادخواهی از دولت به عنوان استوانه خدمت گزاری نظام به نمایندگی از مردم و ملت خلع سلاح  شود، سلاح  خبرنگار تعهد حرفه ایی، ذهن روشن و وجدان بیدار ، سنجیدگی گفتار و نوشتار صدای رسا و دانش بالای او است.

 

فرماندار شهرستان راسک گفت: مدیران و مسوولان شهرستان بی محابا و در کمال فراغ و آسودگی خاطر وبی هیچ دغدغه ایی در طرح ها و برنامه های مربوطه از ظرفیت وجود و حضور خبرنگاران بهره ببرند، خبرنگاران هم به حق خود را چشم و گوش و وجدان عمومی قلمداد و از بیان خدمات دریغ نکنند و خبرنگاران شهرستان عضو افتخاری شورای اداری محسوب می شوند هیچ محدودیت و معذوریتی را برای حضور این عزیزان در جلسات اداری شهرستان قایل نیستیم.

 

در این نشست سوالاتی از سوی خبرنگاران حاضر مطرح و توسط مدیران دستگاههای اجرایی مخاطب پاسخ داده شد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد