خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11203
۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۴:۴۵
معاون اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان:

روند سرمایه‌گذاری در نیکشهر رو به رشد است

 روند سرمایه‌گذاری در نیکشهر رو به رشد است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: روند سرمایه‌گذاری در نیکشهر رو به رشد است و پروژه‌های مهمی در این شهرستان اجرا می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، ماندانا زنگنه روز جمعه در نشست مشترک با مسوولان شهرستان نیکشهر اظهارداشت: تمام تلاش خود را برای کمک به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به کار می‌گیریم و برای تسریع در روند کار پروژه‌های مهم اقتصادی از آن‌ها حمایت می‌کنیم.

 

وی افزود: اقدامات مهم و برجسته‌ای در بخش‌های اقتصادی و زیرساختی شهرستان نیکشهر در حال انجام است که نشان از رشد سرمایه‌گذاری و رفع موانع تولید در این شهرستان دارد.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان با قدردانی از زحمات فرماندار شهرستان نیکشهر  ادامه داد : بخش بزرگی از فعالیت‌های انجام شده در نیکشهر با پیگیری و پشتیبانی فرماندار این شهرستان انجام شده است که قطعا ثمرات آن در آینده برای مردم و توسعه این منطقه مشهود خواهد بود.

 

فرماندار شهرستان نیکشهر نیز در این نشست گفت: معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار در سومین روز از هفته دولت چند طرح را افتتاح و از پروژه مهم اقتصادی شهرستان نیز بازدید کرد.

 

ضیاءالحق هاشمزهی افزود: ۴۵ واحد مسکونی در قالب طرح مسکن محرومان با اعتباری بیش از سه و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات سال ۹۹ با ۵۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی ارزان قیمت و ۳۰ میلیون تومان کمک بلاعوض به نمایندگی از تمامی واحدها در روستای زیرک آباد به بهره‌برداری رسید.

 

وی گفت: بازدید از طرح بزرگ پرورش مرغ گوشتی هیچان، بررسی پرونده‌های مهم اقتصادی شهرستان و بازدید از سطح شهر از دیگر برنامه های سفر معاون اقتصادی استاندار به شهرستان نیکشهر بود.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان و بلوچستان همچنین به همراه فرماندار شهرستان نیکشهر با حضور در شهرستان جدیدالتاسیس لاشار از ساختمان بخشداری پیپ بازدید و مدرسه ۶ کلاسه روستای جاکس و نمایشگاه صنایع دستی و توانمندی‌های محلی را افتتاح کرد.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha