خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11207
۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۰۴
در سیستان و بلوچستان رخ داد؛

مادر و فرزند در خاش به دست مرد جوان به قتل رسیدند/دفن اجساد در بیابان

مادر و فرزند در خاش به دست مرد جوان به قتل رسیدند/دفن اجساد در بیابان
فرمانده انتظامی شهرستان خاش گفت: جوان 22 ساله پس از قتل زن جوان و دختر 2 ساله اش جسد آنها را در بیابان های این شهرستان دفن کرد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ حبیب راز دار گفت: در تاریخ ۲۵ مرداد ماه سال جاری در پی اعلام مفقود شدن زنی ۲۲ ساله به همراه دختر بچه ۲ ساله اش، پرونده‌ای در این باره در پلیس آگاهی شهرستان خاش تشکیل و بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با توجه به مشکوک بودن موضوع، طی چند شبانه روز تلاش و تحقیقات گسترده، با انجام یکسری اقدامات تخصصی به سرنخ‌های دست یافتند که نشان می‌داد علت فقدانی این زن و کودک وقوع قتل آن‌ها توسط جوانی ۲۲ ساله است.

 

فرمانده انتظامی شهرستان خاش تصریح کرد: مأموران پس از حصول اطمینان از موضوع در یک عملیات غافلگیرانه فرد قاتل را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

 

سرهنگ رازدار خاطر نشان کرد: متهم که پس از رو به رو شدن با ادله پلیس چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت به جنایت ارتکابی و قتل این زن و کودک اعتراف و مشخص شد قاتل اجساد مقتولان را در کیلومتر ۳۵ محور "خاش- ایرانشهر" در بیابان‌های اطراف جاده دفن کرده است.

 

وی با اشاره به کشف اجساد و انتقال آن‌ها به پزشکی قانونی خاطر نشان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای کشف انگیزه وقوع قتل و روشن سازی زوایای مبهم پرونده ادامه دارد.


انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد