خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11215
۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۶
فرماندار سرباز:

احساس مسوولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد

احساس مسوولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کارمندان قرار گیرد
فرماندار سرباز در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: احساس مسوولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت کار کارمندان قرار گیرد تا شاهد توسعه و آبادانی و پیشرفت هر چه بهتر این شهرستان تازه تاسیس باشیم.

به گزارش اس.بی پرس، روز شنبه روابط عمومی فرمانداری سرباز، فرامرز دانش در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان سرباز بمناسبت هفته دولت اظهار داشت: کارمندان باید رفتار و منش شهیدان رجایی وباهنر را سرلوحه کار خود قرار دهند تا رضایت مردم و خداوند را به دست آورند.

 

وی  با بیان اینکه کارکنان ادارات و دستگاه های اجرایی پاسخگوی مردم باشند و کار را به نحو احسن و با کیفیت انجام دهند، گفت: احساس مسوولیت و ارائه خدمات صادقانه باید در اولویت برنامه ها و کار کارمندان قرار گیرد.

 

فرماندار سرباز اظهار داشت: شاخصه های یک کارمند نمونه و وظیفه شناس، صبر وشکیبایی، راستی و صداقت، رضایت مندی و وفا، دانایی و علم و بردباری است.

 

وی خطاب به کارمندان فرمانداری تصریح کرد: بی طرفی باید سرلوحه کار شما باشد، بروکراسی های اضافی اداری را برای منفعت اجتماعی کاهش دهید، هماهنگی و ارتباط مستمر را بین واحد های اداری برقرار و آینده نگری را در تفکرات خویش قرار دهید و این خود باعث توسعه شاخص‌های شهرستان می شود.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد