خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11218
۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲
مدیر داخلی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع):

۴۵۷ نفر از بیماران خاص در زاهدان واکسینه کرونا شده‌اند

۴۵۷ نفر از بیماران خاص در زاهدان واکسینه کرونا شده‌اند
مدیر داخلی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) زاهدان گفت: ۴۵۷ نفر از بیماران خاص تاکنون در این بیمارستان برای مقابله با ویروس کرونا واکسینه شده‌اند.

به گزارش اس.بی پرس، رضا گل‌محمودی اظهارداشت: ۲۴۶ نفر از بیماران خاص (تالاسمی و هموفیلی) در مرحله اول و ۲۱۱ نفر در مرحله دوم از ابتدای شروع واکسیناسیون تاکنون در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) زاهدان واکسینه شده اند.

 

وی با بیان اینکه واکسن‌های تزریقی برای بیماران خاص از نوع سینوفارم و کارکنان از نوع سینوفارم، اسپوتنیک، آسترازنکا و بهارات بوده است افزود: عوارض جدی که منجر به بستری یا فوت بدنبال واکسیناسیون شود  تاکنون در این مرکز نداشته‌ایم.


 
مدیر داخلی بیمارستان حضرت علی اصغر (ع) زاهدان تصریح کرد: پیشگیری از ابتلا و انجام واکسیناسیون بموقع  هم‌اینک بهترین راه حل برای کنترل همه‌گیری کرونا است.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان دیروز گفته بود: با افزوده شدن ۴۱۲ مورد جدید کرونا در سیستان و بلوچستان طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار مبتلایان این ویروس در استان به ۱۱۶ هزار و ۱۸۴ نفر رسید.

 

دکتر سیدمحمد هاشمی‌شهری افزود: همچنین با فوت سه مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته، شمار فوتی‌های کرونا در سیستان و بلوچستان به ۲ هزار و ۴۳۰نفر رسید.

 

وی با بیان اینکه ۴۱۴ بیمار حاد تنفسی و ۱۵۸ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سیستان و بلوچستان تحت درمان قرار دارند  ادامه داد: مردم در صورت امکان و نداشتن ضرورت در خانه بمانند و چنانچه از خانه بیرون می‌روند اصول بهداشتی و آداب تنفسی را به خوبی رعایت کنند.

 

انتهای پیام/

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد