خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11226
۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۳
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان:

سپری شدن روز بدون فوت بیمار کرونا مثبت در سیستان و بلوچستان

سپری شدن روز بدون فوت بیمار کرونا مثبت در سیستان و بلوچستان
رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در 24 ساعت منتهی به امروز شنبه 6 شهریور ماه 1400 هیچ مورد فوت بیمار کرونا مثبت در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نداشتیم.

به گزارش اس.بی پرس، سید محمد هاشمی شهری اظهار کرد: در 24 ساعت منتهی به امروز شنبه 6 شهریور ماه 1400  هیچ مورد فوت بیمار کرونا مثبت در بیمارستان های سیستان و بلوچستان نداشتیم.

 

 رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: با این وجود نتیجه آزمایش کرونای 2 تن از هم استانی های عزیزمان که در روزهای گذشته در محدوده تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فوت کرده بودند امروز مثبت شد و به همین دلیل 2 مورد به آمار متوفیان کرونا مثبت استان اضافه شد و متاسفانه به 2432 نفر رسید.

 

وی ادامه داد: در 24 ساعت اخیر 191 نفر از بیماران کرونا مثبت نیز توسط مجموعه همکارانمان در دانشگاه های علوم پزشکی استان شناسایی شدند و بدین ترتیب تعداد کل موارد مثبت آزمایشگاهی به  116375  نفر رسیده است.

 

هاشمی گفت: صبح امروز تعداد کل موارد بستری با علایم تنفسی اعم از مشکوک و قطعی کرونا هم برای نخستین بار  در 2 ماه اخیر به کمتر از 400 نفر رسید و  خوشبختانه در روز گذشته 59 نفر از بیماران عزیز تنفسی هم با حال عمومی مناسب از بیمارستان ها ترخیص شدند.

 

 رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: از مجموعه کارکنان بهداشت و درمان و از کسانی که شیوه نامه های بهداشتی را رعایت می کنند تقدیر و تشکر می کنم.

 

وی بیان کرد: استمرار روند کاهشی موارد مثبت، موارد بستری و موارد فوت به رفتارهای جمعی همه ما در جایگاه مسئول و مردم عادی ارتباط دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد