خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 11232
۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۱
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی:

برگزاری ۷ هزار ساعت نفر آموزشی در ۵ ماهه اول امسال در بندر چابهار

برگزاری ۷ هزار ساعت نفر آموزشی در ۵ ماهه اول امسال در بندر چابهار
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از برگزاری هفت هزار ساعت نفر آموزش به شیوه‌های مجازی و نیمه حضوری در پنج ماهه نخست امسال خبر داد.

 به گزارش اس.بی پرس، ناصر روانبخش معاون برنامه ریزی و توسعه منابع بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه بی توجهی به امر آموزش یکی از آسیب‌پذیرترین امور در عصر کرونا می‌باشد، گفت: آموزش کارکنان  اداره کل نه تنها متوقف نشده، بلکه با استفاده از فرصت تعطیلات اجباری ناشی از موج‌های مکرر شیوع کرونا رشد چشمگیری نیز داشته است.

 

وی افزود: علت تحقق این امر بهره گیری از سامانه‌های آموزش الکترونیکی (LMS) و استفاده از محتوای چند رسانه‌ای به صورت‌های متفاوت آفلاین، آنلاین و نیمه حضوری در برگزاری دوره‌ها می‌باشد.

 

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع عنوان کرد: در پنج ماهه اول امسال تعداد ۲۰ دوره آموزشی کوتاه مدت با میزان بیش از هفت هزار ساعت نفر عمدتا در حوزه‌های امور بندری، دریایی، تجاری و اقتصادی، امور اداری، مذهبی و زبان انگلیسی برگزار و دوره‌هایی دیگر نیز برای ماه شهریور برنامه‌ریزی و در حال برگزاری می‌باشد.

 

به گفته وی، عمده دوره‌های فوق پس از دو نوبت نیازسنجی از بخش‌ها و واحد‌ها استخراج و بعد از اخذ مجوز سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در دستور کار قرار گرفت.

 

وی خاطرنشان کرد: ترویج کتابخوانی، پذیرش دانشجویان متقاضی کارورزی در بندر، راهنمایی و ارائه مشاوره برای پژوهشگران و پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با بندر از دیگر فعالیت‌های آموزش بندر چابهار می‌باشد.

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد